Memleket Partisi Bilecik
Başkan Korkman’dan Başkan V. Subaşı’na 5 soru
Ali Osman Çelikal • 20 Haziran 2022 12:25:14 
Başkan Korkman’dan Başkan V. Subaşı’na 5 soru

Memleket Partisi Bilecik İl Başkanı Hüseyin Korkman, Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’nın cevaplaması istemiyle 5 soru yöneltti.

Başkan Korkman, yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Aşağıda sorduğum soruları kamuoyunun bilmesi ve bilgilendirilmesi bakımından Bilecik Belediye Başkan Vekili Sn. Melek Mızrak Subaşı’nın basın aracılığı ile açıklamasını arz ve talep ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN V. SUBAŞIYA 5 SORU

Başkan Korkman’ın, Başkan Vekili Subaşı tarafından cevaplamasını talep ettiği sorular ise şu şekilde:

  • Gençlik konseri adı altında düzenlenen ve sanatçı Hande Ünsal’ın sahne aldığı proğram için ne kadar ücret ödediniz.? (iki kez iptal edilen programlar da dahil. )
  • Yaz mevsiminin ortalarına gelinmesine rağmen Belediye’ye ait havuz neden vatandaşın hizmetine açılmamıştır.?
  • Yine yaz mevsiminin ortalarına gelinmesine rağmen Milli Egemenlik Parkı ve çay vb. işletmesi neden vatandaşların hizmetine açılmayıp atıl halde durmaktadır?
  • Sayın Başkan Vekili; göreve geldiğiniz günden bu güne kadar Belediye’ye ve iştiraki olan Kayı A.Ş. kaç personel aldınız., Kaç personel alacaksınız.? Ayrıca personeller arasında yaptığınız kadro, statü değişiklikleri varmıdır.? (Kayı A.Ş. dahil)
  • Belediye personellerinden ve iştiraki olan Kayı A.Ş. ‘ den personel çıkaracak mısınız.?

Diğer yandan, Başkan Korkman’ın, Başkan Vekili Subaşı’ya yönelttiği soruların cevaplanıp cevaplanmayacağı ise merak konusu oldu.


İLGİLİ HABERLER:

 

2 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Vatandaş
5 gün önce

Peki siz CHP den belediye başkanı olmak için aday oldunuz neden belediye başkanının yanında durmadın örnek başkan yardımcısı ve kayı aş de veya diğer aday gibi kent konseyi başkanı olmadınız belki yanında olsaydınız böyle olaylar olmayabilirdi birde hep beraber protokol imzaladınız seçilsekte seçilmemekte görev alacağız demiştiniz şimdi ne oldu da muhalefet adiyorsunuz

baba hakkı
2 gün önce

türbenin yanındaki çay ocağı kazıkçı buna bir dur diyecekmisiniz
çay 5 tl.
gözleme 25 tl.
ayıp be yahu