Memleket Partisi Bilecik
Şarkıcı Hande Ünsal, Bilecik’te konser verdi
Ali Osman Çelikal • 16 Haziran 2022 10:23:51 

Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen “Gençlik Konseri” kapsamında şarkıcı Hande Ünsal sahne aldı.

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konser öncesi konuşan Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, 24 Mayıs’ta gerçekleşmesi planlanan konserin üzücü şehit haberleri nedeniyle bugüne ertelendiğini söyledi.

Subaşı, belediye olarak sosyal etkinliklere devam edeceklerini belirtti.

Şarkıcı Hande Ünsal, Subaşı’nın konuşmasının ardından sahneye çıktı. Ünsal’ın söylediği şarkılara zaman zaman eşlik eden vatandaşlar, cep telefonlarıyla fotoğraf çekti.

Konseri Belediye Başkan Vekili Subaşı ile CHP İl Başkanı Metin Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukçu ile çok sayıda vatandaş izledi.

                   

6 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
mahir
20 gün önce

solcu olduğunun düşünen CHP nin burjuva yöneticileri kendilerine protokol alanı yapmayı bırakıp halkın içine karışsınlar

Chp
20 gün önce

Seyretmek için gelenlerin ellerine neden Birtane Türk Bayrağı bir Atatürk posteri verilmez ki Hele bir de sanatçının kıyafeti yanındaki dansçı kızlar Şahsen erkekligimden utandım. Şeyh Edebali ile anılan bilecigi bu hale getirenlere oy veren Hacılar Hocalar vicdanınız rahat mı Devletin hizmet için gönderdiği paralar ödediğiniz zamlı su paraları 1 saat süren konsere gitti sanatçı parayı aldı Bilecik hava aldı.

ali
20 gün önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  Chp

Madem utandın konserde ne işin vardı? Memleketi arabistana çevirdiniz yeter be.

anonnim
19 gün önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  Chp

mal mısın sen kardeşim, konserde bayrak Atatürk posteri ne alaka?? gençler oraya eğlenmeye gitmiş, bayrak poster umurlarında olur mu?? hepsini yerlere atarlardı, iyi ki böyle bir denyoluk yapmamışlar!!! ama sen bayağı denyosun belli…

Yok
19 gün önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  Chp

Konserin amacı eğlenmektir sizin gibi milli duyguları kullanıp prim kasmak değil

visitoreleven
19 gün önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  Chp

aklınız fikriniz etek boyunda bacakta…biz güzel dans eden kızlar dışında bir şey görmedik yani biz sadece dansları ile ilgilendik.