Memleket Partisi Bilecik
Teyfikbey Caddesinde Yeni Uygulama
Uğur Baklacı • 4 Mart 2021 14:27:53 
Teyfikbey Caddesinde Yeni Uygulama

Bilecik çarşı merkezinde Covid-19 denetimi gerçekleştiren Vali Bilal Şentürk, basın mensuplarının sorduğu Tevfikbey Caddesi kapatılacak mı ve kahvehanelerde oyun oynanacak mı sorularını yanıtladı.

Bilecik’in en işlek caddesi olan Tevfikbey Caddesi araç trafiğine açık olurken yayaların kontrollü şekilde gireceğini söyleyen Vali Şentürk kahvehanelerde ise kesinlikle oyun oynamak yasak dedi.

“Teyfikbey Caddesinde kontrollü girişin olacak”

Vali Şentürk, “Nerede yüksek risk görüyorsak orada anlık tedbirler alacağız. Tevfikbey Caddesinde de ciddi bir yoğunlaşma olacağı için oraya kontrollü girişin olacağını değerlendirdik. Buralarda şimdilik sadece kontrollü şekilde yapacağız tamamen kapatma durumumuz yok. Araçlar girecek ama insanların girişinde kontrollü şekilde sağlayacağız. Güvenlik kamerasından takip ediliyor nerede yoğunluk söz konusu ise oraya müdahale edeceğiz.” dedi.

“Alkol yok, oyun yok, canlı müzik yok”

Kahvehaneler ile ilgili açıklamada bulunan Vali Şentürk, “Alkol yok, oyun yok, canlı müzik yok bu süreçte. Bunlar biraz daha yakınlaşmayı getirdiği için daha sıkı ikili ilişkiler getirdiği için maske mesafe ihlallerine daha fazla maal verdiği için bunlar olmayacak. Kahvehanelerde çay, kahve ve diğer içecek ikramları olacak.” ifadelerini kullandı.

 

 

2 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Âdil olan
1 yıl önce

Sokakta sigara içenlere hakkında ne düşünüyoruz sayın valim maskesiz geziyorlar sorunca sigara i ciyom diyorlar

Bilecik
1 yıl önce

Teyfikbey mi tevfikbey mi ?