Tenteks Firması Kaliteli Tente Modelleriyle Hizmetine Devam Ediyor! | Bilecik HaberBilecik Haber

3 Ekim 2022 - 10:36

Tenteks Firması Kaliteli Tente Modelleriyle Hizmetine Devam Ediyor!

Tenteks Firması Kaliteli Tente Modelleriyle Hizmetine Devam Ediyor!
Son Güncelleme :

20 Haziran 2022 - 17:20

6 okunma
Memleket Partisi Bilecik

Olası mevsim koşullarına uygun ürünlerimiz kafe, teras, bireysel konut alanları gibi birçok projeye uyum sağlamaktadır. Mimari yapınızla uyumlu renk seçenekleri sayesinde yeni alanlar oluştururken, pergolanızı özgün hale getirebilirsiniz. Müşterilerimize özel sunduğumuz ücretsiz keşif hizmetinden sonra 3 boyutlu tasarım hizmeti sayesinde üretim öncesi ve finale en yakın görüntüyü elde edebiliyoruz, bu şekilde proje sonrası uyuşmazlıkların önüne geçebiliyoruz.

Türkiye ve dünyada birçok projeye imzasını atan tenteks; pergola, otomatik tente, cam tavan ve klasik tente ürünlerinde uzun garanti ve servis bakım hizmeti ile müşteri memnuniyetini de üst seviyede tutmaya devam ediyor.

 

Sürecin işleyişi; keşif ile başlıyor, ilgili personelimiz projenin uygulanacağı alanı keşif için ziyaret ediyor, sonrasında projelendirme sürecinde teklifimiz size ulaştırılıyor. Tasarım sürecinde 3 boyutlu olarak projeyi görebiliyorsunuz, onayınızın hemen sonrasında projeniz imalat aşamasına geçer ve söz verilen tarihte montajımızı gerçekleştiririz.

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments