Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
MİNİK YÜZÜCÜLER MADALYA VE SERTİFİKALARINI ALDI

MİNİK YÜZÜCÜLER MADALYA VE SERTİFİKALARINI ALDI

ABONE OL
21.08.2015 16:06
MİNİK YÜZÜCÜLER MADALYA VE SERTİFİKALARINI ALDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik Belediyesi tarafından yıllardır büyük bir başarı ile gerçekleştirilen Yaz Spor Okulları Yüzme Kurslarında eğitim gören küçük yüzücüler, gerçekleştirilen kapanış töreninde madalya ve sertifikalarını aldı.
Bilecik Belediyesi Su Eğlence Dünyası’nda gerçekleştirilen törene katılan Belediye Başkan Vekili Nihat Can, kursiyerlerin madalya ve sertifikalarını vererek, fotoğraf çektirdi.
Burada kısa bir açıklama yapan Başkan Vekili Nihat Can, Bilecik Belediyesi tarafından son derece güzel ve başarılı bir çalışma gerçekleştirildiğini belirterek, yaz boyunca çocuklarımızı böyle güzel bir faaliyet ile buluşturmada emeği geçenlere teşekkür etti.
Bilecik Belediyesi Yaz Spor Okulları Koordinatörü Yeşer Karabulut gerçekleştirilen eğitimler hakkında bilgi verdi.
YAZ SPOR OKULLARI KOORDİNATÖRÜ KARABULUT:
”AMACIMIZ ÇOCUKLARIMIZIN YAZ MEVSİMİNİ VERİMLİ BİR ŞEKİLDE GEÇİRMELERİNİ SAĞLAMAKTIR”
2014-2015 Yaz Spor Okulları sezonunu bugün tamamladıklarını ifade eden Karabulut, Bilecik Belediyesi bünyesinde yıllardır spor alanında güzel bir çalışma gerçekleştirildiğini belirterek, şunları kaydetti:
”Yaz Spor Okulları bünyesinde çocuklarımız, yüzme, basketbol ve tenis alanlarında güzel eğitimler aldı. Bu branşlarda yaklaşık 150 çocuğumuza hizmet verdik. Daha önceki bir araştırmada elde edilen bir veriyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Türkiye’de yaz mevsiminde her 10 çocuktan 8’i spor yapma imkanı bulamıyor şeklinde. Yani aslında bu çok kötü bir rakam. Ama bizler Bilecik Belediyesi olarak, Sayın Belediye Başkanımız Selim Yağcı’nın çocuklarımıza sunduğu imkanlar ile yaklaşık 12 yıldır yaz mevsimini birçok spor dalında en iyi şekilde değerlendirme fırsatı buluyoruz. Amacımız, çocuklarımızın yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleridir ve onlara neşeli ve eğlenceli bir aktivite sunabilmektir. Bu noktada elimizden geleni en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Ufak tefek eksikliklerimiz olduysa da kusurumuzu hoşgörün. Çocuklarımız bu yaz yüzme, tenis ve basketbolda uzman hocalarımız nezaretinde güzel bir eğitim aldılar. Böylece çocuklarımız kişisel ve fiziksel gelişimlerini sağlayacak aktiviteler yaptık. Bugün de yüzme alanında çocuklarımız arasında bir yarışma gerçekleştirdik. Amacımız onlara eğitimin yanında yarışma kültürünü de kazanmalarını sağlamak oldu. Bugün onlara madalya ve sertifikalarını verdik. Bu güzel etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkan Vekilimiz Nihat Can’a teşekkür ediyorum.” dedi.
Gerçekleştirilen törenin sonunda Başkan Vekili Nihat Can, Yaz Spor Okulları Koordinatörü Yeşer Karabulut ve eğitmenler, kurslarda dereceye giren öğrencilere madalya ve sertifikalarını taktim etti.
Gerçekleştirilen kapanış töreninde duygu ve düşüncelerini aktaran öğrenci ve velileri de gerçekleştirilen aktiviteden duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya teşekkür ettiler.

DSC_0747 DSC_0750 DSC_0754 DSC_0763 DSC_0768 DSC_0771 DSC_0774 DSC_0776 DSC_0778 DSC_0779 DSC_0781 DSC_0783 DSC_0785 DSC_0801 DSC_0805 DSC_0809

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r