Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
MHP İL VE MERKEZ İLÇE TEŞKİLATLARI GÖREVDEN ALINDI

MHP İL VE MERKEZ İLÇE TEŞKİLATLARI GÖREVDEN ALINDI

ABONE OL
25.02.2016 16:13
MHP İL VE MERKEZ İLÇE TEŞKİLATLARI GÖREVDEN ALINDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP Başkanlık Divanı’nın Bilecik İl Teşkilatı ve Merkez İlçe Teşkilatı’nı görevden alması ve yerine yeni atamalar yapması üzerine MHP Bilecik İl Başkanı Ahmet Gürses parti binasında basın açıklaması yaptı.Görevden alınan MHP il başkanı Ahmet Gürses, parti binasında düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada Yeni göreve gelen arkadaşlarının ülküdaşlık hukukunu zedelemeyeceklerine ve ülkücüleri birbirine düşürmeyeceklerine olan inancının tam olduğunu ifade eden Gürses,  “Görevden alınsak ta hareketimiz ve davamızın emrindeyiz. Biz dün ülkücüydük, bugün de ülkücüyüz, yarın da ülkücü olarak davamıza elimizden geldiğince hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu görevler kimseye baki değildir.” dedi.

bilecik haberleri

Konu ile alakalı olarak Başkan Gürses’in açıklaması ise şöyle;

İl Başkanı olarak Ülkücülüğün asgari şartının, her hal ve durumda irade beyan edebilmek olduğuna, nefsi ile davranmamak gerektiğine, partimiz tabanı ve ülkücü hareket ile istişare edilmesi gereğine inanıyorum. Bu inançtan yola çıkarak;

Milliyetçi Hareket Partisi Büyük Kongre Bilecik delegeleri olan bizler, şeref ve sadakatle, mensup olduğumuz Partimizin Tüzüğünde tanımlanmış meşru haklarımızı kullanarak, hukuki ve vicdani temelde irade beyanı ile kurultayımızın toplanması çağrısında bulunduk.

Bu doğrultuda irade beyan eden ve etmeyen bütün ülküdaşlarımızın ve teşkilâtlarımızın kararlarına saygımız sonsuzdur. Milliyetçi Hareket Partimizde, her ahval ve şartta kararı ülkücüler verecektir.

Bugün görevi bırakırken, davama olan aşkımdan ve sevdamdan hiçbir şey eksilmemiştir. Yeni göreve gelen arkadaşlarında, ülküdaşlık hukukunu zedelemeyeceklerine ve ülkücüleri birbirine düşürmeyeceklerine olan inancım tamdır.

Görevden alınsak ta hareketimiz ve davamızın emrindeyiz. Biz dün ülkücüydük, bugün de ülkücüyüz, yarın da ülkücü olarak davamıza elimizden geldiğince hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu görevler kimseye baki değildir.

Bu güne kadar birlikte görev yaptığımız ülküdaşlanm adına, yeni göreve getirilen arkadaşlara Cenab-ı Haktan Muvaffakiyetler diliyorum.
bilecik haberleri
bilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleri

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r