DOLAR 7,4126
EURO 9,0363
ALTIN 441,98
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bilecik 11°C
Parçalı Bulutlu
Bilecik
11°C
Parçalı Bulutlu
Paz 13°C
Pts 13°C
Sal 15°C
Çar 2°C
COVİD-19 VERİLERİ 23.01.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 152.758
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 5.856
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 723
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 144
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.811

KIRAN KIRANA GEÇEN KROS MÜSABAKALARINDA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

KIRAN KIRANA GEÇEN KROS MÜSABAKALARINDA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU
08.12.2015
YAZAR: Haber228
A+
A-

2015-2016 Eğitim – Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında 8 Aralık 2015 tarihinde saat:11.00’ da Bilecik Pelitözü Göleti Koşu Pistinde düzenlenen Yıldızlar Kız – Erkek ve Gençler Kız- Erkek Kros müsabakalarında dereceye giren sporculara madalyaları verildi.

Dereceye giren sporculara madalyalarını ve kupalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Kemal Başkır, Okul Sporları İl Temsilcisi Taner Baştuğ ve okul müdürleri takdim etmiştir. Kıran kırana geçen ve renkli görüntülere sahne olan müsabakalarda dereceye giren sporcular aşağıdaki gibidir ;

 

  YILDIZ KIZLAR TAKIM SIRALAMA 2000mt

  1. Söğüt Ertuğrulgazi Orta Okulu
  2. Bilecik Toki Orta Okulu
  3. Bozüyük Yavuz Sultan Selim Orta Okulu

  YILDIZ KIZLAR FERDİ 2000mt.

    1.Ece Efe Söğüt Ertuğrulgazi Orta Okulu

    2.Buket Aydın Bilecik Ertuğrulgazi Orta Okulu

    3.Hayriyenur Arı Bozüyük Yavuz Sultan Selim Orta Okulu

 

    YILDIZ ERKEKLER TAKIM SIRALAMA 3000mt

    1.Söğüt Ertuğrulgazi Orta Okulu

    2.Bozüyük Yavuz Sultan Selim Orta Okulu

    3.Bilecik Edebali Orta Okulu

 

   YILDIZ ERKEKLER  FERDİ 3000mt.

    1.Abdülkadir Taşkıran Söğüt 100.Yıl Orta Okulu

    2.Hasan EryılmazSöğüt Ertuğrulgazi Orta Okulu

    3.Burak Ercan Bilecik Pelitözü Orta Okulu

 

    GENÇ KIZLAR TAKIM SIRALAMA 3000mt

    1.Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Lisesi

    2.Bozüyük Şeyh Edebali Lisesi

    3.Söğüt İmam Hatip Lisesi

 

     GENÇ KIZLAR FERDİ 3000mt

    1.Aybüke Kalender Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Lisesi

    2.Ayşegül Yaman Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Lisesi

    3.Zeynep Taşbaş Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Lisesi

 

   GENÇ ERKEKLER TAKIM SIRALAMA 5000mt

         1.Bozüyük Şeyh Edebalı Meslek Lisesi

    2.Bilecik Meslek Teknik Anadolu Lisesi

    3.Bilecik Şeyh Edebali İmam Hatip Lisesi

 

   GENÇ ERKEKLER FERDİ 5000mt

         1.Ahmet Tombak Bilecik Endüstri Meslek Lisesi

    2.Emirhan Yolmaz Bozüyük Şeyh Edebali Lisesi

    3.Cem Paun Osmaneli 75.Yıl Anadolu Lisesi







KAYNAK: HABER MERKEZİ
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments