Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,5554
EURO
10,1142
ALTIN
495,23
BIST
1.349

Kadınlar el emeği göz nuru ürünlerini sergiledi

Kadınlar el emeği göz nuru ürünlerini sergiledi

Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, Aşağıköy Dikiş Kursu’nda faaliyet gösteren kadınları ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Beraberinde; Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, İlçe Başkanı Berna Pamukcu, İyi Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Hatice Güzel, Belediye Başkan Yardımcıları Melek Mızrak Subaşı ve Ahmet Gürses, il genel ve belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve birim müdürlerinin de olduğu ziyarette Başkan Şahin, kurstaki çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

“Elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz’’

Kursiyerlerin talep ve görüşlerini de dinleyen Başkan Şahin, ‘’Öncelikle bu anlamlı çalışmaya katılarak hünerlerini sergileyen bütün kursiyerlere teşekkür ediyorum. Bilecik Belediyesi olarak her zaman dediğimiz gibi, eğitimin, gençlerin, çocuklarımız ve kadınların olduğu bütün faaliyetlerde bizler elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

“Hayatın her alanını güzelleştiren kadınlara teşekkür ediyorum”

Aynı zamanda Başkan Şahin, kadın girişimi üretim ve işletme kooperatifini de ziyaret etti. Kooperatif üyelerinin yaptığı eserleri inceleyen Başkan Şahin, “Kooperatifin düzenli olarak yaptığı yönetim kurulu toplantısına katıldık. Hayatın her alanını güzelleştiren kadınlara teşekkür ediyorum. Umuyorum ki desteklerimizle kadınlar daha çok hayata dokunacak ve daha güzel eserler ortaya çıkaracak’’ ifadelerini kullandı.

Muhtarlar ve kursiyerler de Başkan Şahin’e katkıları dolayısıyla teşekkür ederek, güzel çalışmalar ortaya koymaya devam edeceklerini söyledi.

Kaynak:
ETİKETLER: , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.