İstanbul'u Hiç Görmemiş Bilecikli Çocuklara İstanbul Turu | Bilecik HaberBilecik Haber

28 Ocak 2022 - 19:22

İstanbul’u Hiç Görmemiş Bilecikli Çocuklara İstanbul Turu

Son Güncelleme :

04 Ekim 2021 - 12:24

İstanbul’u Hiç Görmemiş Bilecikli Çocuklara İstanbul Turu

Bilecik Belediyesi tarafından Haydi Çocuklar İstanbul’a isimli proje kapsamında yüzlerce çocuk İstanbul’u ikinci kez gezip görme imkanı buldu.

Belediye Başkanı Semih Şahin’in çocuklara hediyesi olarak hazırlanan program kapsamında geçtiğimiz haftalarda 60 aşkın öğrenci İstanbul’u gezip görürken, bu hafta ise 50’ye yakın öğrenci tarihi şehri gezip görme imkanı buldu.

‘’ÇOCUKLAR İÇİN GÜZEL PROJELER GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’

Çocuklar için hazırlanan program hakkında değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Semih Şahin, başta çocuklar olmak üzere toplumun her kesimini gülümsetmeye ve mutlu etmeye çalıştıklarını belirterek, ‘’Belediye Başkanlığımız ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı arasında hazırlanan çalışma ile bugüne kadar İstanbul’u görmeyen çocuklarımızı İstanbul’a götürerek, gezdirme imkanı sunuyoruz. İlkini, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiğimiz gezi programının ikincisini yaptık. Gezi ile çocuklarımız Rahmi Koç Müzesi, Boğaz Turu ve İstanbul’u keşfetmiş oldular. Biz de bundan dolayı büyük bir mutluluk yaşadık. Çocuklar için güzel projeler geliştirmeye devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments