Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,8689
EURO
10,4740
ALTIN
499,21
BIST
1.385

İŞ YERİME YÜRÜYEREK GİDİYORUM

İŞ YERİME YÜRÜYEREK GİDİYORUM

Bilecik Belediyesi Avrupa Hareket Koordinatörlüğü ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliğinde, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte il protokolü, daire amirleri ve çalışanlar, iş yerlerine yürüyerek gittiler.

Cumhuriyet Meydanında bir araya gelen Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu, Belediye Başkanı Semih Şahin, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Mustafa Budak, Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses, ile  daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kurum kuruluşlardaki çalışanlar daha sonra iş yerlerine yürüyerek, gittiler.

Gerçekleştirilen etkinlik hakkında bilgi veren Avrupa Hareket Koordinatörü Hülya Eçen Çalışkan, Bilecik Belediyesi organizasyonda düzenlenen etkinlikte hareketli yaşam için farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını belirterek, ‘’Bilecik Belediyesi olarak, Avrupa Hareketlilik Haftasını en verimli şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Hafta kapsamında birçok etkinlik düzenliyoruz. Örneğin, ‘’Haydi Çocuklar Bisikletle Okula’’, ‘’Bilecik Genciyle Yaşlısıyla Hareket Ediyor’’, ‘’Birlikte Hareket Ediyoruz’’ ve son projemiz olan Open Street Day (Açık Sokaklar Günü) şeklinde aktivitelerimiz olacak. Bu aktiviteler ile sağlıklı ve hareketli yaşama dikkat çekeceğiz. Buradaki amacımız hareketli yaşama dikkat çekmek ve insanlarımızı bu doğrultuda bilinçlendirmektir.’’ ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER MERKEZİ
Yorumlar
 1. Osman dedi ki:

  Boş işler bunlar

 2. Ya Huu dedi ki:

  ….Ve akşam makam otomobillerinin arka koltuklarına oturarak evlerine gittiler

 3. BILECIKLI dedi ki:

  Varsa yoksa açılış gösteriş amaçlı poz veren müdürler tuvalete bile araba ile gidiyorlar

  1. Bilecikliye cevap dedi ki:

   Hele o kimsenin görmediği sergi açılışları

 4. KÖROĞLU dedi ki:

  sabhları okul önlerinde çoçujkları getiren resmi araçlar veya devlet törenine toplu gidilmedikçe bu işler sadece reklam olur

 5. Misafir dedi ki:

  Mecburen yuruyerek gidiyodur arac yok hat yok belirli guzergahta minnak yere 2.5 lira olurmu ya zaten yokus heryer belediye zugurt kendi otobusu bilem yok mecbur yurursun ne yapcan kar soguk don farketmez yuru be secmen seni kim tutar