Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
9,2567
EURO
10,7821
ALTIN
525,76
BIST
1.410

Bilecik’te sağanak yağışın ardından yol çöktü

Bilecik’te sağanak yağışın ardından yol çöktü

Bilecik’te sağanağın ardından çöken yolda emniyet ekipleri önlem aldı.

Kentte akşam saatlerinde etkili olan sağanağın ardından Hürriyet Mahallesi Park Sokak’ta belediye ekiplerinin altyapı çalışması yaptığı yolda yaklaşık 3 metrelik çukur oluşurken emniyet ekipleri şeritlerle bölgede tedbir aldı.

Mahalle sakinlerinden Osman Tok, herhangi bir can kaybı yaşanmadığını ifade ederek, “Yağmurun ardından yol çöktü, ekipler hemen geldi müdahale etti. Yolda daha fazla kayma olmasın diye taş ve kaya getirdiler, çalışmalar devam ediyor.” ifadelerine yer verdi.

KAYNAK: HABER MERKEZİ
Yorumlar

 1. Başa gelen... dedi ki:

  Vizyonsuz belediye örneği. Türkiye’de tek. Bunun tam adı ÇAPSIZLIK. Geçen gün de araba yola saplanmıştı. Yakında Temel fıkralarına konu olacağız.

 2. admin1234 dedi ki:

  Bilecik dökülüyor her şey çok güzel oluyor.

 3. Bilecikli dedi ki:

  Bilecik`in alt yapı sorunu yıllardır çözülemedi malesef. Ne mevcut belediye ne de ondan öncekiler bu konu da gereken çözümü Bilecik halkına sunamadı. Böyle giderse de sunabilecekleri meçhul.

 4. Bilecikli dedi ki:

  Bilecik in şansı Semih hoca farkı.Allah vere bilecik şanslı şansız olmasa daha neler oldu bilemem.

 5. Bilecik li dedi ki:

  Herkes belediyenin suçu demiş,mantıklı düşünen yok mu acaba 🙄 1 senelik yol mu orasi ? Daha öncekiler iyi bir yol yapmadıysa Belediye Başkanının suçu mu? Not: herhangi bir parti tutmuyorum

  1. Başa gelen... dedi ki:

   Yorum yapmadan önce biraz daha düşünseydiniz keşke. Mevcut yollarda herhangi bir çökme yok ki. Eski belediye ile ne alakası var. Çökme olan yerler, belediyenin çalışma yapıp düzgün kapatamadığı yerler. Bu haberden sonra yine bir araç çöken yola saplandı. Yani kısa süre içerisinde 3.KEZ ÇÖKME yaşandı. Ulusal yayın yapan haberlere bile konu olduk. Bilecik’tekine benzer seri çökmeleri hiçbir
   şehir için haberlerde görmedik. Diğer partilerde adam gibi muhalefet yapılsaydı bugün belediye bu kadar kötü iş çıkarmaz, kendine çeki düzen verirdi ama maalesef durum ortada. 1-2 haber yapılıp, birkaç güne olanlar unutulup gidiyor.