Bilecik’in Sanayici ve İş İnsanları Bir Araya Geldi | Bilecik HaberBilecik Haber

3 Ekim 2022 - 12:24

Bilecik’in Sanayici ve İş İnsanları Bir Araya Geldi

Bilecik’in Sanayici ve İş İnsanları Bir Araya Geldi
Son Güncelleme :

25 Haziran 2021 - 12:01

26 okunma
Memleket Partisi Bilecik

Belediye Başkanı Semih Şahin, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri yanı sıra ilimizde faaliyet gösteren firmaların temsilcileriyle bir araya geldi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen buluşmaya, TSO Başkanı Şükrü Keskin, 1. Ve 2. Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu üyeleri, il genel ve belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları ile davetliler katıldı.

‘’BİRLİKTE BİLECİK İÇİN GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPACAĞIMIZA İNANIYORUM’’

Programda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Semih Şahin, belirli dönemlerde çeşitli gerekçelerle ilimizdeki sivil toplum kuruluşu, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, şunları söyledi:

‘’Pandemi dolayısıyla uzun süredir ayrı kaldığımız TSO Yönetim Kurulu, 1. ve 2. OSB Yönetim Kurulu Üyeleri ve ilimizin sanayicileriyle bir araya gelerek özlem gidermek istedik. Bütün katılımcılara davetimize geldikleri için teşekkür ediyorum. Bilecik Belediyesi ve ilimizdeki bütün dinamiklerle birlikte şehrimiz için güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Bu anlamda yeni yatırım ve projeler için her türlü görüş ve talebi büyük bir memnuniyetle karşılıyoruz. İlimizin ticari ve ekonomik yapısına yaptığınız katkılar dolayısıyla tekrar teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

2 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
vatandaş
1 yıl önce

vay anam tabağa bak. ortalık aç insan dolu beyler …

YOKSUL
1 yıl önce

BELEDİYE DE PARAMI BİTMİŞ İŞ ADAMLARINI ÇAĞIRIYOR SEN HALKA YEMEK VERSENE BAŞKAN