Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BİLECİK- YENİŞEHİR YOLUNDA YENİ GELİŞME

BİLECİK- YENİŞEHİR YOLUNDA YENİ GELİŞME

ABONE OL
19.01.2016 19:02
BİLECİK- YENİŞEHİR YOLUNDA YENİ GELİŞME
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karayolları Bursa 14. Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu, Yenişehir-Bilecik yolu ile ilgili açıklama yaptı.

 

KİK’den Genel Müdürlüğe bu yoldaki en son yapılan ihaledeki düzeltme hakkında bilgi verildiğini belirten Yazıcıoğlu, bu düzeltme doğrultusunda kesinleşen ihale kararı sonucunun ihaleye giren firmalara tebliğ edildiğini söyledi.

İl Koordanisyon Kurulu toplantısında açıklama yapan Yazıcıoğlu, şuan itibariyle itiraz süresinin 10 gün olduğunu belirterek, bu 10 gün içerisinde itiraz eden olmazsa bu sene en yakın zamanda sözleşme yapıldıktan sonra ihaleye başlayacaklarını belirtti.

Yazıcıoğlu, “bu yolumuz Kamu İhale Kurumu’nda incelenmekteydi. Şuan KİK’den Genel Müdürlüğümüze bu yoldaki en son yapılan ihaledeki düzeltme hakkında bilgi verildi. Bu düzeltme doğrultusunda şuan Karayolları Genel Müdürlüğümüz kesinleşen ihale kararı sonucunu ihaleye giren firmalara tebliğ etti geçen hafta. Kamu İhale Kurumu’ndan karar çıktı ve düzeltme kararını verdi ve bu karar doğrultusunda da Karayolları Genel Müdürlüğü kesinleşen ihale kararını verdi ve bu kesinleşen ihale kararını da ihaleye giren firmalara bildirdi. Şuan itibariyle itiraz süresi 10 gün. Bu 10 gün içerisinde itiraz eden olmazsa inşallah bu sene en yakın zamanda sözleşmemizi yaptıktan sonra ihaleye başlamış olacağız.” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (1)


HIZLI YORUM YAP

300x250r