Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
BİLECİK BELEDİYESİ SPOR MERKEZİ, FAALİYET GÖSTERMEYE DEVAM EDİYOR

BİLECİK BELEDİYESİ SPOR MERKEZİ, FAALİYET GÖSTERMEYE DEVAM EDİYOR

ABONE OL
12.11.2015 16:24
BİLECİK BELEDİYESİ SPOR MERKEZİ, FAALİYET GÖSTERMEYE DEVAM EDİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan ve vatandaşlarımız tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanan ”Bilecik Belediyesi Bayan Spor Merkezi” uzman diyetisyen ve eğitmenler eşliğinde faaliyet göstermeye devam ediyor.

Belediye Başkanımız Selim Yağcı’nın büyük önem verdiği ve gerekli desteği sağladığı Spor Merkezi, birçok grupta gerçekleştirdiği eğitimler ile katılımcıların yüzünü güldürüyor.

 

DSC_3033

Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi Mezunu Didem Ayrancı,

Bilecik Belediyesi Bayan Spor Merkezi’mizin açıldığı ilk günden bu yana burada vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Öncelikle ben böyle güzel bir spor merkezini Bilecik’imize kazandırarak, bayanlarımıza böyle güzel bir fırsat verdiği için Belediye Başkanımız Selim Yağcı’ya kendim ve burada hizmet alan katılımcılarımız adına çok teşekkür ediyorum.

Salonumuz Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Salı ve Perşembe günleri olmak üzere iki grup şeklinde hizmet veriyor. Böylece sabah, öğle ve akşam olmak üzere 6 grubumuz oluyor. Seanslarımız, sabah 09:00, öğle 14:00, akşam 18:00′ de başlıyor ve 19:30’da son buluyor. Bütün imkanları bulduğumuz bu salonumuzda birlikte çalışıyoruz. Spor yapılmasına ilişkin bütün alet ve ekipmanlarımız mevcut. Hatta şunu da söyleyebilirim ki buraya gelen katılımcılar, salonumuz ve içindeki imkanları görünce çok şaşırıyorlar ve bundan büyük memnuniyet duyuyorlar. Koşu bantlarımız, bisikletlerimiz, elektrikli bisikletlerimiz, twist aletlerimiz ve dambıllarımız ve diğer aletlerimizle çalışıyoruz. Çalışmalarımız sırasında bütün bu aletleri kullanıyoruz. Hergün katılımcılarımız artıyor. Bununla birlikte bütün Bilecik’li bayanlarımızı bekliyoruz.

Diyetisyen Hacer Kaya ise haftanın belirli günlerinde Spor Merkezi’nde vakit geçiren katılımcılara yönelik eğitimler vereceğini belirterek, ”Didem hocamızın dediği gibi spor merkezimizde Pazartesi, Çarşamba ve Cuma ile Salı ve Perşembe gruplarımız var. Bir hafta, Çarşamba günü bir hafta da Perşembe günleri eğitimler vererek, her iki gruptaki katılımcıların faydalanmalarını sağlayacağız. Çünkü beslenme ile sporu birlikte ele alıp değerlendirmemiz lazım. Böylece katılımcılarımıza sağlıklı spor yapma ve sağlıklı beslenme konularında yardımcı olmaya çalışacağız.

DSC_3031

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r