Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
9,6155
EURO
11,2367
ALTIN
554,31
BIST
1.480

Başkan Yıldırım, “Büyük Türkiye hedefine ulaşacağımıza inancımız sonsuzdur”

Başkan Yıldırım, “Büyük Türkiye hedefine ulaşacağımıza inancımız sonsuzdur”

AK Parti Bilecik İl Başkanlığı teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım başkanlığında parti binasında yapılan toplantıya Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin ve yönetim kurulu üyeleri eksiksiz katıldı.

Toplantı sonrası kısa bir değerlendirme yapan İl Başkanı Yıldırım, “Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin’ in katılımlarıyla il yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Milletimize hizmet yolunda bıkmadan, usanmadan, rehavete kapılmadan ‘İnandığın Yolda Yürü’ diyerek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize ulaşacağız. 2023 hedeflerine daha sağlam adımlarla ulaşmak için yenilenmeli ve tazelenmeliyiz. Dün olduğu gibi yarın da el ele omuz omuza çalışmaya devam etmeliyiz. Tek vücut halinde hareket ederek birlik ve beraberlik içinde büyük Türkiye hedefine ulaşacağımıza inancımız sonsuzdur” ifadelerine yer verdi.

         

ETİKETLER: , ,
KAYNAK:
Yorumlar

 1. Net dedi ki:

  Tabi doğrudur. Vatandaşın esnafın öğrencinin hali buyken başka türlüsü olamaz zaten. Şakamısınız ya.

  1. Muhsin dedi ki:

   Hemşerim sen 2002 yılından önce şakaları hiç görmedin galiba.

 2. vatandaş dedi ki:

  ak parti türkiye’ye bir çok hizmet yaptı kimse bunları inkar edemez yapmaya da devam ediyor fakat ekonomik sorunların bir an önce çözülmesi gerekiyor

  1. Anonim dedi ki:

   hizmetmi yaptı pehh

   1. Muhsin dedi ki:

    Yahu cumhuriyet tarihinden 2002 ye kadar herşey on numaraydı.Hizmetler yatırımlar.enflasyon samana dahi 1 kuruş zam gelmezdi.Dış güçler bizden korkardı.Boyu devrilisice tayyip 19 yıldır. Ülkeyi batırdı.