Memleket Partisi Bilecik
Başkan Özdemir: “Yaklaşık 70 dükkan kazandıracağız”
Ali Osman Çelikal • 5 Ocak 2022 14:39:56 
Başkan Özdemir: “Yaklaşık 70 dükkan kazandıracağız”

Bilecik Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özdemir, göreve geldikleri haziran ayından bu yana sanayi sitesinde gözle görünür bir takım değişiklikler yaptıklarını anlatarak, “Yıllardır sanayimizin ihtiyacı olan bankamatiği sanayi sitemize kazandırdık. Dükkanı olmayan sanayi esnafımızı dükkan sahibi yapmak için 8 buçuk dönümlük alanı ticari alana dönüştürmeyi planladık” dedi.

Başkan Özdemir ve site yönetim kurulu üyeleri kentte hizmet veren basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Burada, göreve geldikleri 6 aylık çalışmaların değerlendirmesinde bulunan Özdemir, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Sanayimiz içinde kalan 3 sokağın ortasında yer alan refüjü düzenledik, yine refüjün başına totem ve kaide çalışmasını başlattık. İç yollarımızı tam anlamıyla olmasa da kısmen belediye ve sitemiz imkanlarıyla çözdük. Kanalların temizlenmesini yeni kanalların yapılmasını Belediye Başkanımız Semih Şahin ve ekibiyle çözmeye çalıştık buradan aracılığınız ile şahsına ve ekibine teşekkür ediyoruz.

Büyük sorunlarımızdan en önemlisi dükkan sıkıntısı idi bu konuda da belediye ve site yönetimi olarak çok ciddi çalışma içerisine girdik. Dükkanı olmayan sanayi esnafımızı dükkan sahibi yapmak için 8 buçuk dönümlük alanı ticari alana dönüştürmeyi planladık. Allah bir keder vermezse Temmuz-Ağustos gibi fiziki çalışmamızı gerçekleştirebiliriz. Bu değişiklik ve hizmetleri birlik ve beraberlik içerisinde, oy çokluğuyla değil oy birliğiyle gerçekleştirdik, kendileriyle çalışmaktan zevk aldığım iyi bir ekiple çalışıyoruz kendilerine ayrı ,ayrı teşekkür ediyorum.

     

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments