Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,4773
EURO
10,0850
ALTIN
493,71
BIST
1.414

Atatürk Çok Seviyordu Parka Heykeli Yapıldı

Atatürk Çok Seviyordu Parka Heykeli Yapıldı

Bilecik Belediyesi tarafından Atatürk Parkı’na kazandırılan Atatürk ve köpeği Foks’un heykeli açılışı yapıldı.

Belediye Başkanı Semih Şahin, eşi Serpil Şahin’in katıldığı programda heykelin açılışı yapıldı ve hatıra fotoğrafları çekildi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Berna Pamukcu, CHP ve İyi Parti teşkilatı üyeleri, il genel ve belediye meclis üyelerinin katıldığı açılış programında konuşan Başkan Şahin, çocuklar ve vatandaşlarımız için hayvan sevgisine dikkat çekmek ve parka renk katmak amacıyla güzel bir çalışma yapıldığını belirterek, şunları söyledi:

‘’Atatürk Parkımızın ikinci heykelini yaptık. Özellikle pandemi dönemi olmak üzere her zaman sokak hayvanlarımız için elimizden gelen çabayı göstererek onları aç ve susuz bırakmadık. Bu anlamda öncelikle Veteriner İşleri Müdürlüğümüz çalışanlarına teşekkür ediyorum. Salgın döneminde yaklaşık 3 ton mama dağıtık. 60 kedi, 60 da köpek kulübesi yaptırdık. Bunlar barınağımız dışındaki çalışmalarımız. Bununla birlikte Atatürk’ün meşhur köpeği Foks’un heykelini koyduk parkımıza. Hem Atatürk’ün hayvan severliğini göstermek hem de çocuklarımızın küçük yaşlardan itibaren birer hayvan sever olarak yetişmesini amaçlıyoruz. Bunun yanında bütün parkımızda bölgemizde yaşayan hayvanlardan birer biblo koyduk. Burası hem fotoğraf çektirmek hem de parkımıza renk katması için güzel oldu.’’ ifadelerini kullandı.

Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve şehrin birçok noktasına konulan mama ve suluklara mama koyan Başkan Şahin ve eşi Serpil Şahin, açılış sonunda davetlilerle hatıra fotoğrafları çektirdi.

Yorumlar
 1. Bilecikli dedi ki:

  CHP büyük vizyon projeye imza atmıştır.

 2. çağdaş ileri dedi ki:

  bir heykelle fotoğraf çektiren canım ülkemin aydın ve ilerici insanları… Aydınlık yüzlerinizden yansıyan o şahane pırıltılar Bileciğimizi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracaktır mutlaka… heykel açmaya devam…. ikinci yetmez üçüncü, dördüncü heykelleri de isteriz mutlaka

 3. Misafir dedi ki:

  Harikaaaaa. Köpek heykeli de tamammm. Eşek heykeli istiyoruz muhtardan. Zaten Bilecik te sorun falan yok. Heykel yapın heykel istiyoruz. 50 metrelik eşşek heykeli yapın. Daha çok heykel daha çok beton istiyoruz. Zaten chp nin başka yapabileceği bir şey yok. Evimizin önüne de yap heykel semih muhtar.

 4. Misafir dedi ki:

  Yazık gerçekten yazık acıyoruz artık bu heykel travmasina. Tam bir klinik vaka. Allah acil şifalar versin.

 5. CEMAL dedi ki:

  ATATÜRK SEVGİSİNİ GÖRDÜK BİRAZ DA OY ALDIĞINIZ İL İÇİN NELER VAR SIRADA ONU GÖRELİM PARALAR HEYKELLERE BİTMESİN

 6. Hasan dedi ki:

  Ne kadar büyük bir hizmete imza atmışsınız. Bu hizmetinizin maliyetini de yazsaydınız millet bilseydi

 7. Hikmet dedi ki:

  Allah ıslah etsin ne diyelim.

 8. Vatandaş dedi ki:

  Bu ATATÜRK heykelinden ne kadar rahatsız olan varmış

  1. Kartal11 dedi ki:

   Heykel meykel derken bedavaya yapılıyorsa sıkıntı yok… birileri ranta çevirmesinde Eskişehir gibi ….

   1. ery11 dedi ki:

    Eskişehir gibi ranta çevirmesin dersiniz bilecikten çıkıp çıkıp eskişehire alışverişe gezmeye gidersiniz ! Sonra çok güzel eskişehir öyle eskişehir böyle eskişehir adam bilecik içinde bir şeyler yapıyor körleşmiş zihniyetiniz yüzünden göremiyorsunuz. Yazıkkk

 9. Deliormanli dedi ki:

  Heykelden başka ileriye muasır medeniyete götürecek bi vizyonunuz yokmu bea

 10. yalnızkurt dedi ki:

  Vatan çalışkan insanların omuzları üstünde yükselir. Atamız’ın Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sözünü yerine getirelim hep birlikte.

 11. Bilecik'li dedi ki:

  NERDE SOSYAL MESAFE

 12. AÇILIŞ GÜZEL dedi ki:

  HAYDA 2. AÇILIŞ MI YAPILDI YİNE 3 SENEDE ON KERE DAHA AÇILIŞ YAPARLAR

 13. Vatandaş dedi ki:

  Heykel yapmaktan vazgeçin artık neredeyse 10 kişiye 1 heykel düşecek hale geldik yeter artık alt yapı sorunları enerji sorunları varken gidip heykel yapmak nasıl bir vizyon yazıklar olsun

 14. Fatih Pelen dedi ki:

  Hay kurban olduğum Allahım