Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN KUAFÖR DENETİMİ

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN KUAFÖR DENETİMİ

ABONE OL
23.12.2015 14:26
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN KUAFÖR DENETİMİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından il merkezinde bulunan erkek kuaförlerine yönelik kapsamlı denetim gerçekleştirildi.

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekibi tarafından vatandaşlarımızın daha hijyenik ortamlarda hizmet alabilmesi amacıyla il genelinde bulunan erkek kuaförlerine yönelik denetim yapıldı.

Vatandaşlarımızın diğer hizmetlerde olduğu gibi sağlığı yakından ilgilendiren erkek kuaförlerinden de en iyi ve en sağlıklı hizmeti alabilmeleri amacıyla gerçekleştirilen denetimlerde birçok başlıkta kontroller gerçekleştirildi.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetimlerde kuaför salonlarının işyeri açma ve çalıştırma yönetmeliğine uygunluğu, mesleki işyeri temizliği, işyeri tertip ve düzeni,  kullanılan ürünlerin durumu ve kullanım izni ile onayı olup olmadığı, kullanılan ürünlerin son kullanma tarihleri, portör muayene kartları, bir işyerinde bulunması gereken temel unsurlar, tuvalet, ecza dolabı kontrolü gibi birçok konu incelendi.

İş yerlerindeki fiyat listesini de denetleyen Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerinde ayrıca  işletme sahipleri ve çalışanların müşterilere karşı tutum ve davranışlarında göstermeleri gereken nezaket noktasında uyarı ve tavsiyelerde bulundu.

Vatandaşların büyük bir memnuniyet ile karşıladığı denetimlerin belirli aralıklarla gerçekleştirileceği kaydedildi.En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r