Yorumlarım

Sayın , Profil bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz

Yorumlarım

Onay bekliyor. 23 Mayıs 2022
ARSLAN AİLESİ’NİN EN MUTLU GÜNÜ

Çok teşekkür ederim, bu mutlu günümde beni yalnız bırakmayan akrabalarıma, valilerime, kaymakamlara ve belediye başkanlarına, STK ve tüm dostlarıma selam ve saygılarımı sunuyorum. Haber yapan meslektaşlarıma minnettarım.

Onaylandı. 23 Mayıs 2022
Bilecik’te tarihi mekanları son bir haftada 10 binden fazla kişi ziyaret etti

Ziyaretçi iyide yollar köstebek yuvası gibi. Söğütte türbede alışveriş dükkanları var. Bu kadar ziyaretçi geliyor. Niye türbeye alışveriş dükkanları açılıp. Vatandaşa gelir kapısı açılmıyor.

Onaylandı. 23 Mayıs 2022
Pazaryeri’nde yağmur ve şükür duası yapıldı

Siz daha ağaçları kesin bakalım çok çıkarsınız yagmur duasına .Belediye başkanınız ve selim yağcı vekilim daha o güzel yerlere fabrika açacak siz o zaman göreceksiniz SAYGILAR

Onaylandı. 23 Mayıs 2022
BİLECİKLİ ARICININ “AYI” KÂBUSU!

Bu Ayılar yıllar önce tef çalarak Ayı oynatanKişilerin elinden alınıp toplatıldı.Tüm Türkiyedeki Ayılar toplatıldı.Orman Genel Müdürlüğü bunları BursaKaracabey de ormanlık bir alandaDoğaya alıştırildı yani Rehabilite edildiler.Sonra Ayılari Rastgele yerlere bıraktılarHayatımizda Söğüt ve köylerinde Ayı yokkenAyılar hayatimiza girdi.yıkıp döküyorlar kırıp parçalıyorlar.Yarın insanlarada saldıracaklarKorkusu ile yaylalarımıı ekip biçemiyoruz.Bu ayıları buralara koyan OGM bu Ayıları toplayıpInsanların hiç yaşamadığı yüksek yerlere bırakmalidırlar.Bu konu Suriyeliler kadar önemlidirDoğ

Onaylandı. 23 Mayıs 2022
BİLECİKLİ ARICININ “AYI” KÂBUSU!

Uludağ etekleri de olmaz yellowstone ormanlarına götürmek lazım, Allah Allah ayının ormanda ne işi var ya bir bilen açıklasın.

Onaylandı. 23 Mayıs 2022
BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDEN GENÇLERE “CEZA” KONSERİ

Gidemedim ama çok kişi var mıydı bunu çok merak ediyorum

Onaylandı. 23 Mayıs 2022
Bilecik’te CHP’den alternatif 19 Mayıs töreni

Millet gider Mersin'e bunlar gider tersine...

Onaylandı. 23 Mayıs 2022
81 ilde sosyal konut projesi hayata geçecek

Sizler piyasalara müdahale edin, ev sahiplerinin haksız fiyat artırımını engellemek için meclise getirilen önergeleri ret etmeyin yeter. O zaman sosyal konut toplu konut vs gerek kalmaz. Vatandaş kafasına yatan evi alabilecek konuma gelir. Özellikle sosyal konut projeleriyle TOKİ üzerinden ev hiç yaptırmayın. TOKİ`yi görüyoruz. Mevcut evlerde oturanlar temel kayması sebebiyle binbir zahmetle aldıkları evlerini yok pahasına satmak için uğraşır hale geldiler.

more DAHA FAZLA GÖSTER