Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
YILIN İLK NİKAH TÖRENİNDE ÇİFTİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

YILIN İLK NİKAH TÖRENİNDE ÇİFTİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

ABONE OL
04.01.2016 18:53
YILIN İLK NİKAH TÖRENİNDE ÇİFTİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, yeni yılda dünya evine girecek olan çiftin nikah törenine katılarak, çiftin mutluluğunu paylaştı.Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen nikah törenine katılan Belediye Başkanı Selim Yağcı, Dilek Dinç ve Tezcan Gültekin çiftine mutlu olmaları dileğini iletti.


Nikah töreninde çifte, evliliğe adım attıkları imzayı kullandıkları kalem ve minik bir yastıktan oluşan hediyeyi taktim eden Belediye Başkanı Selim Yağcı, şu açıklamayı yaptı:
”Öncelikle Dilek ve Tezcan kardeşimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Yeni bir yıl; yeni umutlar, yeni başlangıçlar, yeni hedefler. 2016’nın ilk mesai saatinde nikahlarını kıydığımız kardeşlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Bu nikahlarının öncelikle kendilerine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum, mutluluğa vesile olmasını diliyorum. Bir ömür boyu hep sevgiyle, aralarında güzel anlaşmalarla ömürlerinin devam ettirmelerini istiyoruz. Cenabı Allah hayırlı ömürler versin, hayırlı nesiller, hayırlı evlatlar nasip etsin. İnşallah hep birbirlerini sevsinler ve saysınlar. İyi ve kötü günlerde birbirinin yanında yer alsınlar. Evlilik cüzdanlarını genelde gelinimize verirler. Ancak ben de evlilik cüzdanlarını çiftimizin her iki bireyine emanet ediyorum. İnşallah bu güzel cüzdanı her iki bireyimiz de korur. Bir de Bilecik Belediye Başkanlığı olarak, hem evliliğe imza attığınız kalem hem de bir ömür boyu aynı yastıkta yaşam sürdürmenizi temsil edecek minik bir yastığı hediye ediyorum” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, daha sonra çiftin ve aileler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Kameralarımıza, mutlu oldukları duygusunu aktaran çift ise Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya, mutlu anlarında yanlarında olmasından duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r