Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
Yazar mustafa turan’dan ki̇tap desteği̇

Yazar mustafa turan’dan ki̇tap desteği̇

ABONE OL
01.04.2022 14:53
Yazar mustafa turan’dan ki̇tap desteği̇
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yazar Mustafa Turan, çocukluğundan bu zamana kadar okuduğu, biriktirdiği ve evindeki oluşturduğu kütüphanesinde bulunan kitapları bağışladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan İl Kültür Turizm Müdürü Serkan Bircan, “58. Kütüphane Haftası programları kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığımız ve Milli Eğitim Bakanlığımız ortaklığında imzalanan “Kütüphanesiz Okul Kalmasın” projesi kapsamında Bozüyük Kız İmam Hatip Lisesi’nin  kütüphanesi; Bilecikli Yazarımız sayın Mustafa Turan beyin çocukluğundan bu zamana kadar okuduğu, biriktirdiği ve evindeki oluşturduğu kütüphanesinde bulunan kitapların bağışı ve müdürlüğümüzün kitap desteği ile Hocamızın İsmini Yaşatarak oluşturulan Kütüphanemizi bugün Bozüyük Kaymakamımız sayın Adem Öztürk, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol, Yazar Mustafa Turan, Müdür Yardımcımız Mehmet Kocabıçak, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz katılımları ile gerçekleştirdik. Ayrıca açılışın ardından sayın hocamızın ‘Kitap” konulu konferansı ile imza töreninde öğrenciler ile buluştuk.

Kütüphanemizin hazırlanmasında emeği olan kıymetli yazar Mustafa Turan hocamıza, Bozüyük Kaymakamımıza, Milli Eğitim Müdürümüze, İl Müftüsü Ali Erhun hocamıza, kurum yetkililerimize, kütüphane yetkili ve personelimize, katılan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

               

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r