Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
YAKLAŞIK 1200 KİŞİYE ÜCRETSİZ GÖZ TARAMASI YAPILDI

YAKLAŞIK 1200 KİŞİYE ÜCRETSİZ GÖZ TARAMASI YAPILDI

ABONE OL
23.11.2015 16:03
YAKLAŞIK 1200 KİŞİYE ÜCRETSİZ GÖZ TARAMASI YAPILDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bozüyük Belediyesi tarafından vatandaşlara ücretsiz olarak düzenlenen göz taramalarında yaklaşık 1200 kişiye göz kontrolü yapılarak rahatsızlık tespit edilenler göz hekimine yönlendirildi.

Göz Taraması yapıldı Yenidoğan Akpınar 2
Bozüyük Belediyesi ve Avrupa Göz Hastanesi iş birliği ile düzenlenen göz taramaları hafta sonu Yenidoğan Mahalle Konağı ile Akpınar Mahallesi’de yapıldı. Yenidoğan Mahalle Konağı’nda 1000 kişinin Akpınar Mahallesi’nde de 200 kişinin göz muayenesinden geçtiği göz taramalarında vatandaşların göz tansiyonu, miyop, hipermetrop, astigmat, katarakt ve göz bozukluklarına bakılarak hastalık teşhisi konulan vatandaşlara gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapıldı.

Göz Taraması yapıldı Yenidoğan Akpınar 1

Mahalle Konaklarında, vatandaşların mahallelerine gidilerek yapılan göz taramaları vatandaşlar için büyük kolaylık sağlarken gösterilen ilgi de yoğun oluyor. Özellikle görme bozukluğu şikayeti olan yaşlılar kendilerine bu imkanı sağlayan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’ya teşekkür ederek “Allah Belediye Başkanı’mızdan razı olsun. Onun sayesinde mahallemize kadar gelen sağlık ekiplerinden bu hizmeti ücretsiz olarak ve zahmetsizce alabiliyoruz. Çok teşekkür ederiz” dediler.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r