Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
VEKİL ELDEMİR’E BOZÜYÜK ÇIKARTMASI

VEKİL ELDEMİR’E BOZÜYÜK ÇIKARTMASI

ABONE OL
02.08.2015 16:27
VEKİL ELDEMİR’E BOZÜYÜK ÇIKARTMASI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI AK Parti Bilecik Milletvekili Halil ELDEMİR’i makamında ziyaret etti.

Bşk-Vekil-Eldemir-ziyaret-4-533x400

Başkan BAKICI ve beraberindeki AK Parti Belediye Meclis üyeleri ve AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Mesut ÇETİN, Milletvekili ELDEMİR’i makamında ziyaret etti. Türkiye Büyük Millet Meclisi Vekil Toplantı Salonu’nda yapılan ziyarette Bozüyük’e yapılacak yatırımlar, devam eden ve yeni yapılacak projeler hakkında görüşmeler yapıldı. Karşılıklı fikir alış verişinde bulunulan ziyarette Milletvekili ELDEMİR ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Bşk-Vekil-Eldemir-ziyaret-1-533x400

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (1)
 • İsmail Hakkı Durgut

  Sn Vekilimize İlçemiz için proje desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
  Sn Vekilimizden ,Bozüyük ilçemize bağlı Kandilli-Kovalıca-Karaağaç, tarım alanlarına sahip çıkmalarını bekliyoruz.Kandilli köyü sınırlarının bitiminde, İnönü tarım alanlarının başladığı yerde Çimento Fabrikası kuranlar yasal izinlerini almış olabilirler,zararı en çok bu üç köyümüz çekecek zamanla köyler kaderine terkedilecektir.Üniversitelerimizin çimento fabrikalarının zararları ile ilgili çok sayıda raporu vardır.Heba olan zehirlenen toprak ve diğer kaynaklar geri gelmemektedir.Bu tür fabrikalarda filtreler hangi teknoloji ürünü olursa olsun yetersizdir.
  Bilecik merkez Taşçılar köyündeki çimento fabrikası faciasını yaşamak istemiyoruz.
  Toprak bu Vatanda kıyamete kadar yaşayacak herkese gereklidir.İnönü halkı bu konuda 3.İnönü savaşını başlatmıştır.Bizde Bilecikli olarak hemen yanıbaşımızdaki bu savaşa seyirci kalamayız bizim bölgemizide daha çok etkileyececek heba edecektir.
  Sn Bilecik Milletvekillerimizden ,Kamu yöneticilerimiz ile Yerel yöneticilerimiz’den bilim’in ışığında bölgemize sahip çıkmasını,tasarruflarını Vatan topraklarımızın heba olmaması yönünde kullanmalarını bekliyoruz.

  Slm ve syg.larımla
  İsmail Hakkı Durgut
  T.C.Kandilli köyü Vatandaşı    


HIZLI YORUM YAP

300x250r