Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ TEKNOFEST

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ TEKNOFEST

ABONE OL
04.04.2022 13:11
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ TEKNOFEST
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şeyh Edebali Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencileri hazırladıkları projeleriyle, TEKNOFEST 2022’de yarışacaklar. Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencisi Yaşar Can Demiral ve ekip üyeleri; Ayşenur Cankurt, Eyüp Kırca, Kübra Bakırcı ve Yeşim Merter’in Dr. Öğr. Üyesi Tarık Semiz danışmanlığında hazırladığı proje Teknofest 2022’de yarışacak.

Öğrenciler, üniversitenin, Bilecik Valiliğinin ve Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün destekleriyle “ETA Etkin Tarım” adı altında proje geliştirmeleri yapacaklar. “Yerli ve Milli Etkin Tarım” sloganı ile yola çıkılan “ETA” Projesi çok fonksiyonlu tek uygulama ile bütünleşik bir yapı sağlayarak hem çiftçilere hem de ülke ekonomisine katkı sunmayı hedefliyor. Proje, TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin en önemli ayağını oluşturan Teknoloji Yarışmaları bölümünün Tarım Teknolojileri Yarışması’nda yarışacak.

Yarışmaya katılacak öğrenciler Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya ve Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir’i ziyaret ederek projeleri hakkında detaylı bilgiler paylaştılar.

       

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r