Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
Şu zamanda en çok ihtiyacımız olan şey, sizlerin enerjileri

Şu zamanda en çok ihtiyacımız olan şey, sizlerin enerjileri

ABONE OL
11.10.2015 11:48
Şu zamanda en çok ihtiyacımız olan şey, sizlerin enerjileri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bozüyük AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları tarafından yaklaşan seçimler öncesinde kaynaşma ve istişare toplantısı düzenlendi.

Bşk-KAdın-Kolları-Gençlik-Kolları-Toplantısı-5

Toplantıya Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI ve eşi Emine BAKICI, Bilecik AK Parti Milletvekili Halil ELDEMİR’in eşi Funda ELDEMİR, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gülcan NAMAL, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülcan BAYRAKTAR, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri katıldı. 1 Kasım seçimleri öncesinde partinin belirlediği strateji ve yapılması gerekenlerin görüşüldüğü toplantıda AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları’nın yol haritası belirlendi.

Toplantıda konuşan Milletvekili ELDEMİR’in eşi Funda ELDEMİR “Amacımız aslında memleket. Şu dönemde en çok ihtiyacımız olan şey sizlerin enerjileri. Memleketin şu anda içten ve dıştan düşmanının olduğu bir zamanda basiret göstererek bu tarafta olan gençleri yürekten kutluyorum. Sizlere çok ihtiyacımız var . Bir çok mücadele sergiledik, bu topraklarda her zaman iç ve dış düşmanlar farklı şekilde bizim üzerimize geldiler. Şu anda da aynı şey oluyor ve bu algıya kapılıp onların safına geçen gençlerden değil de bu safta yer almanız hakikaten kutlanacak bir şey. Mevzu siyaset, o parti şu parti mevzusu değil. AK Parti iktidardan indiğinde kimlerin sevindiğine bir bakın. Bizim kim dostumuz kim düşmanımız bunu bilmemiz gerekiyor. Bu noktada şundan siz çok önemlisiniz; biz gelip geçeriz ama bu ülke size emanet. Bu ülke çok kolay kazanılmadı. Bu toprağı sıksan şehitlerimizin kanı çıkar. Halada öyle şehit haberleri alıyoruz. Bu yüzden diyorum bu topraklar bizim ve zor kazanıldı. O yüzden sizlere güveniyorum. Siz bizim geleceğimizsiniz” dedi. Ardından söz alan İl Kadın Kolları Başkanı Gülcan NAMAL ise “Yıllarca Türkiye’den bir şey olmaz, hasta adam denildi. Nerdeydik nerelere geldik. Bunun için özgüven çok önemli. Biraz daha kendimize güvenmemiz gerekiyor, çok okumamız gerekiyor. Özellikle gençlerimize söylüyorum sosyal medya konusunda profesyonel olmanız gerekiyor. Bizim hakkımızda algı operasyonları yapılıyor. Maalesef biz bu kadar hizmet etmişken, yapılmış ve yapılacak o kadar çok şey varken, sessiz kalıyoruz. Sessiz kalmayalım, kendimizi savunalım” dedi.

Toplantıda son olarak söz alan Bozüyük belediye Başkanı Fatih BAKICI “Baktığınız zaman %50 %50 nedir? Cumhurbaşkanımızın seçiminde Türkiye’de %50’lik bir kısım Cumhurbaşkanımızı sevmekte, %50’lik bir kısım düşman olan bir topluluk gördük. O yüzden de şu andaki milletvekili seçimimiz, bizim ve gelecek için çok önemli. Ben 2013 yılında göreve geldiğimde yerel ile genelin bir arada çalışması gerektiğini söyledim. Yani hükümetten yana olan bir siyasi partiyle yerel yönetim bir arada olmalıdır. Bugün Bozüyük’te her seçimde siyasi partilerin bildirgelerinde biz şunu yapacağız bunu yapacağız, mesela üniversiteyi yapacağız diye. Ama hiçbiri bunu yapamadı. Ne CHP, ne MHP 2.5 dönemde bunu yapamadı. Biz göreve geldik ben 25 dönüm + 25 yani 50 dönüp araziyi üniversite için bağış yaptım. Milletvekilimiz o zamanlar Fahrettin Bey’di, 4 milyon TL ödeneği üniversite yapılması için aktardı. Şimdi birileri bunu görüp hala farklı şekillerde yorum yapıp, bunu ben getirdim, ya da bunu neden Yeşilkent’e getirdiniz diye konuşabiliyor. Ne olursa olsun ortak amaç; bu memlekete hizmet etmektir” dedi.

Konuşmaların ardından çeşitli ikramlarda bulunularak hatıra fotoğrafı çektirildi.

Bşk-KAdın-Kolları-Gençlik-Kolları-Toplantısı-1 Bşk-KAdın-Kolları-Gençlik-Kolları-Toplantısı-2 Bşk-KAdın-Kolları-Gençlik-Kolları-Toplantısı-4 Bşk-KAdın-Kolları-Gençlik-Kolları-Toplantısı-5 Bşk-KAdın-Kolları-Gençlik-Kolları-Toplantısı-6 Bşk-KAdın-Kolları-Gençlik-Kolları-Toplantısı-7-554x400 Bşk-KAdın-Kolları-Gençlik-Kolları-Toplantısı-8

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r