Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
9,6155
EURO
11,2367
ALTIN
554,31
BIST
1.480

SİYAH KUŞAKLAR GELECEK VAAT EDİYOR

SİYAH KUŞAKLAR GELECEK VAAT EDİYOR

Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak devam eden karate kurslarında geleceğin siyah kuşakları yetişiyor.

Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan spor tesislerinde eğitimlerine devam eden sporcularımız, alanında uzman olan antrenörümüz eşliğinde haftanın 3 günü karate öğreniyor. Karate kursu Pazartesi- Çarşamba- Cuma günleri 18.00’da Edebalı Stadı karate salonunda karate antrenörü Yılmaz DURMUŞ tarafından verilmektedir.

Edebalı Stadı karate salonunda gerçekleştirilen kursları ziyaret eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan YILDIZ, sporcuları izleyerek antrenman sonrası sporcularla ve velilerle sohbet etti.

YILDIZ;
‘‘Karate; disiplin, saygı, sevgi ve nezaketin ön planda olduğu bir spor branşımızdır. Güzel bir söz vardır; Güçlü insan, herkesi yenen insan değil kızgın anında kendisine hakim olabilen insandır. İşte karate sizlere bu temel prensipleri vermektedir. Sizlerde bu eğitimi tam olarak alıp, öncelikle sağlam ve sağlıklı bir vücuda sahip olacaksınız daha sonra da elit ve başarılı bir sporcu olacaksınız’’ dedi.
Devamında Karatenin İlimizde en başarılı branşlardan birisi olduğunu ifade eden YILDIZ;
‘‘Başarılarınızın artarak devam edeceğine inancım tamdır sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum’’ dedi.

KAYNAK: HABER MERKEZİ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.