Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
SELİM YAĞCI’NIN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

SELİM YAĞCI’NIN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

ABONE OL
29.08.2015 18:45
SELİM YAĞCI’NIN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında;

”Yeni Türkiye Yolunda” hedefine emin adımlarla ilerleyen ülkemiz üzerinde hain ve kötü emeller taşıyanlara inat, Türk Milletinin bütün dünyaya gücünü gösterdiği 30 Ağustos Zaferini ilk günkü heyecanı ve sevinci ile kutluyoruz” ifadesine yer verdi.

 

Belediye Başkanı Selim Yağcı mesajında; ”Ülkemiz, doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine bugün birlik ve beraberlik içinde gücünü tüm dünyaya daha çok duyurma ihtiyacı taşımaktadır”   ifadesine yer vererek, şunları kaydetti:

 

Türk milletinin tüm imkansızlıklara rağmen milli mücadelesini kazanarak bağımsızlığına sahip çıktığı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı 30 Ağustos Zaferi tarih sayfasındaki yerini, inancın zafere dönüştüğü büyük bir kahramanlık örneği ve bağımsızlık mücadelesi olarak almıştır.
Aziz milletimiz kahraman Türk Ordusuyla tek bir yürek halinde verdiği bu zorlu mücadele sonucunda elde ettiği barış ve huzur ortamını koruyarak, çağdaş uygarlık yolunda yürümeye devam edecektir.

Yüce Atatürk’ün “Bağımsızlık ve özgürlük benim karakterimdir” sözü Ulusumuzun binlerce yıllık tarihini ve bağlı olduğu değerleri en özlü ve yalın biçimde bizlere anlatmaktadır. Ulusumuz her zaman yurdunu ve bağımsızlığını canından yüce tutmuştur. Cumhuriyeti ve onun değerlerini korumak, bizlere bu büyük zaferleri armağan eden, canları pahasına bağımsız ve özgür yaşamamızı sağlayan kahramanlarımıza karşı da en önemli sorumluluğumuzdur.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda; başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını, aziz şehitlerimizi gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman ordularımızın ve Bilecik’li hemşehrilerimin Zafer Bayramını yürekten kutluyorum.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r