Selçuk E., yeniden tutuklandı | Bilecik HaberBilecik Haber

25 Eylül 2022 - 15:02

Selçuk E., yeniden tutuklandı

Selçuk E., yeniden tutuklandı
Son Güncelleme :

13 Temmuz 2022 - 22:43

26 okunma
Memleket Partisi Bilecik

Bilecik Belediyesi’ndeki odasında rüşvet alırken suçüstü yakalan ve tutuklanarak cezaevine gönderilen ancak Kanuni süre dolumu kapsamında tahliye olan belediye iştiraklerinden Kayı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk E., yeniden tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Bilecik’te devam eden bir AVM inşaatının belediyedeki işlemlerini takip etmek için 200 bin dolar aldığı sırada suçüstü yakalanan ve 20 Ocak 2022 tarihinde çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilen KAYI A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk E., Kanuni süre dolumu kapsamında tahliye edilmişti.

Bilecik Cumhuriyet Başsavcılığı, tarafından tahliyesine itiraz edilen ve yapılan değerlendirme kapsamında hakkında yeniden yakalanma kararı çıkartılan Selçuk E., tekrar tutuklandı.

OLAY

Bilecik Belediyesi iştiraklerinden Kayı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı olan Selçuk E.’nin, bina ruhsat bedeli ve iş takibi için başvuranlardan rüşvet istediğinin tespit edilmesi üzerine, 19 Ocak’ta İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince operasyon düzenlenmişti.

Suçüstü yakalanan şüpheli, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanmıştı.

 

 

YORUM YAP

2 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Misafir
2 ay önce

Bu nasıl kanun nasıl bir adalet adam makamında yaklanıyo tahliye ediliyo bunun süresimi olurmuş hemen yargıla kes cezasını

Ahmet
2 ay önce

Böyle hukuk olur mu adam suç üstü yakalanmasina rağmen tekrar tahliye ediliyor. Nasıl düzen