Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
ŞEHİR MAGANDALARI DUR DURAK BİLMİYOR

ŞEHİR MAGANDALARI DUR DURAK BİLMİYOR

ABONE OL
09.10.2015 19:11
ŞEHİR MAGANDALARI DUR DURAK BİLMİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

  Yeşilkent Mahallesi Parkında çocuklar için ayrılan Tematik Park bölümüne monte edilen ve çocukların çok sevdiği Masal Kahramanları tahrip edildi.

Parklara Saldırı Masal Kahramanları 2

Bozüyük’ün ilk tematik parkı olma özelliğini taşıyan Yeşilkent Mahallesi’ndeki Masal Kahramanları kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından tahrip edildi. Yapıldığı ilk günden itibaren çocukların ve hatta yetişkinlerin bile ilgi odağı olan Masal Kahramanları gece ve gündüz ziyaretçi akınına uğrarken hatıra fotoğrafları içinde eşsiz bir mekân haline gelmişti. Vatandaşların böylesine yoğun ilgi gösterdiği bir alana yapılan saldırı herkes tarafından çirkin bulunurken özellikle çocukları çok üzdü. Mahalle sakinleri bu olayı kınarken “demek ki bazı art niyetli insanlar diğer insanların özellikle de çocukların mutlu olmasından rahatsızlık duyuyor. Ne kadar acı bir olay. Keşke herkes bizim için, çocuklarımız için yapılanlara sahip çıksa” diyerek tepkilerini dile getirdiler. Vatandaşlardan parklara zarar verenleri gördüklerinde belediyeye yada emniyete bilgi vermelerini isteyen yetkililer ise son günlerde parklara yapılan saldırıların arttığını belirterek  vatandaşların bu konuda daha duyarlı olmalarını istediler.

Parklara Saldırı Masal Kahramanları 6

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın ilçe genelindeki yeşil alanların ve modern parkların sayısının arttırılması amacıyla başlattığı çalışmalar kapsamında Yeşilkent Mahallesi’ne yapılan park yoğun ilgi görüyor. Parkın Tematik Park bölümünde devasal Güliver konsepti, Nasreddin Hoca, Aladdin, Ulubatlı Hasan, Malkoçoğlu ve atı, Tarkan, Keloğlan, Pinokyo, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Kırmızı Başlıklı Kız, Külkedisi, Redkit, Ali Baba Ve Kırk Haramiler gibi sevilen masal kahramanları yer alıyor. Uğur böceği gibi çeşitli hayvan figürlerinden oluşan, birbirinden ilginç ve güzel oyun guruplarının da yer aldığı park alanında ayrıca çocuklar için mini spor aletleri de bulunuyor. Gemi konseptli oyun gurubunun da çocuklar tarafından oldukça sevildiği park alanı çocuklar için eşsiz bir oyun alanı haline geldi.

Parklara Saldırı Masal Kahramanları 2 Parklara Saldırı Masal Kahramanları 3 Parklara Saldırı Masal Kahramanları 6 Parklara Saldırı Masal Kahramanları 7 Parklara Saldırı Masal Kahramanları 10

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r