Memleket Partisi Bilecik
SANAT AKADEMİSİ TİYATRO KULÜBÜ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Ali Osman Çelikal • 13 Haziran 2022 16:53:43 
SANAT AKADEMİSİ TİYATRO KULÜBÜ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi tiyatro çalışmaları kapsamında eğitim alan oyuncular hünerlerini, ‘’Düdüklüde Kıymalı Bamya’’ oyunu ile sergiledi.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahne alan oyunu, Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Başkan Yardımcısı Özgür Algın ve çok sayıda tiyatro sever izledi.

Gösterdikleri performans ile izleyenlerden büyük beğeni toplayan oyuncular oyun sonunda sertifikalarını Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’ndan aldı.

‘’KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ BİZLER İÇİN GELECEĞE UMUT OLUYOR’’

Oyun sonunda oyunculara çiçek ve sertifikalarını takdim eden Başkan V. Subaşı, oyunu büyük bir keyifle izlediklerini belirterek, oyunculara teşekkür etti.

Bilecik Belediyesi olarak sanatın her alanda kısıtlandığı bir dönemde kültürel ve sanatsal aktiviteleri sunmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan V. Subaşı, ‘’Belediyemiz Sanat Akademi kapsamında güzel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Gerçekten çok güzel bir performans ile karşılaştık. Sanatın ve kültürel faaliyetlerin kısıtlandığı bir ortamda yaptığımız bu çalışmalar bizler için geleceğe umut oluyor. Oyunda ve eğitimlerde yer alan bütün arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Başkan V. Subaşı konuşması sonrasında Genel Sanat Yönetmeni Onur Algın’a çiçek takdim ederken, sanat akademisi kapsamında sahne alan Celal Masat, Emrah Şengül, Emre Bulut, Serpil İçöz, Damla Akdeniz, Ecrin Işık, Ayşe Yurttaş, Arzuhan Bulut, Bilge Sertcan, Beyzanur Çerkez, Ayşe Sabah, Sedanur Coşkun, Merve Eren’e sertifikalarını verdi.

2 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
FALAN FİLAN
22 gün önce

yollar yıkılmış sular akmıyor millet sıkıntıda bizim başkan eglencede.şarkı türkü vs.bu millet size bir daha asla güvenmez.

sanatçı
22 gün önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  FALAN FİLAN

yolu ve suyu nasıl kullanacağını bilmeyen,sanat kavramını eğlence zanneden öğrenmekten korkan cehalet!!
Tiyatro ücretsizdi keşke gelip izleseydiniz,hayata, dünyaya, adaba ,saygıya dair birşeyler öğrenebilseydiniz… keşke..