Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
PİJAMALI ADAMLAR İZLEYİCİLERİ KAHKAHAYA BOĞDU

PİJAMALI ADAMLAR İZLEYİCİLERİ KAHKAHAYA BOĞDU

ABONE OL
08.02.2016 19:02
PİJAMALI ADAMLAR İZLEYİCİLERİ KAHKAHAYA BOĞDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bozüyük Belediyesi Metristepe Genç Tiyatro severler günleri kapsamında sahnelenen ikinci oyun “Pijamalı Adamlar” izleyiciyi kahkahaya boğdu.

bilecik haberleri

Metristepe Kültür Merkezi’nde 16:00 ve 20:00 saatlerinde olmak üzere 2 seans olarak sahnelenen oyunu Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI ve Bozüyüklü genç tiyatro severler izledi. Hayatın ekonomik ve sosyal olaylarından etkilenerek delirme noktasına gelen insanların yaşantılarını anlatan “Pijamalı Adamlar” tiyatro oyunu hazırlanan parodiler ile izleyicileri kahkahaya boğdu. Tiyatro oyunu sonrasında konuşan Tiyatro sanatçısı Faruk SOFUOĞLU “Öncelikle buraya kadar gelip bizleri izlediğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler 6 yıl önce Bozüyük’e yine bir tiyatro için geldiğimizde, bir daha buraya gelmeyiz demiştik. Düğün salonundan farksız bir mekanda, tiyatro için uygun olmayan bir salonda oyunumuzu sahnelemeye çalışmıştık. Fakat bugün burada bu salonu gördüğümüzde, arkadaşlarım ve kendi adıma Belediye Başkanı Fatih BAKICI’ ya çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca şunu belirtmek istiyorum; Avrupa ülkeleri dahil pek çok salon gezdik, fakat engelli rampasını ve bu imkanı içerisinde barındıran bir salonu ilk kez burada görüyoruz. Ben en fazlada bunun için sizlere ayriyeten teşekkür ediyorum. Biz buradan mutlu ayrılıyoruz, umarım sizlerin de yüzünü güldürebilmişizdir” dedi.

Tiyatro sanatçısı Faruk SOFUOĞLU’ndan sonra konuşan Belediye Başkanı Fatih BAKICI “Tiyatro bizim için bir değer ve bu değeri anlamamız gerekiyor. Burada çok değerli sanatçılarımız var, onlar oyunu sahnelerken 1 buçuk saat boyunca profesyonelce bizlere her hissi yaşattı. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizleri etkinliğimizde yalnız bırakmadılar, burada izlediğimiz çok değerli sanatçılarımızı inşallah yaz aylarında da yapımını tamamladığımız 1500 kişilik açık hava tiyatrosunda görmek isteriz” dedi ve oyunculara plaketlerini takdim etti.
bilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleri

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r