DOLAR 7,3572
EURO 8,8975
ALTIN 410,77
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bilecik 4°C
Kar Yağışlı
Bilecik
4°C
Kar Yağışlı
Çar 9°C
Per 12°C
Cum 19°C
Cts 15°C
COVİD-19 VERİLERİ 02.03.2021
BİLECİK VAKA "+$(this).parent().data("detay")+" (100bin) 60.84
TOPLAM AŞI 31.540
TOPLAM AŞI 1.DOZ 24.639
TOPLAM AŞI 2.DOZ 6.901

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’in 15 Temmuz Mesajı

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’in 15 Temmuz Mesajı
14.07.2020
YAZAR: Haber228
A+
A-

15 Temmuz’da emperyalist dış güçlerce, hain FETÖ terör örgütü kullanılarak Türkiye’nin yükselişine engel olmak ve bölünmesi,parçalanması,kardeş kavgası içine itilerek gücünü kaybetmesini hedefleyen büyük bir ihanet hareketi organizasyonuydu..Kahraman Türk milleti buna izin vermedi.

Türkiye, 2002 yılından günümüze yakaladığı istikrar ve büyüme ile hızla gelişmiş, bölgemizde ve dünyada büyük güç hâline gelmiştir. Ezilen halkların, mazlumların, İslam âleminin, Türk Dünyasının tek umudu Türkiye ve onun lideri Recep Tayyip Erdoğan uyguladığı bağımsız politikalarla emperyalizmin hedefi haline gelmiştir.

Bugün İslam ülkeleri üzerinde ve Türkiye üzerinde büyük oyunlar oynanıyor. Bizlerle müttefik olan,aynı ekonomik,aynı savunma örgüte mensup olduğumuz emperyalist ülkeler bizi bölmeye,güçsüzleştirme çalışıyor,Emperyalistt dış güçler,içerideki işbirlikçileri ile Suriye, Irak, Mısır, Filistin, Libya, Arakan, Somali, Sudan vb.ülkelerde ortaya koydukları oyunlarla,hain projelerle mezhep, kardeş kavgası çıkararak binlerce müslümanın katline sebep oluyor.

Artık emperyalist ülkeler oyunlarını açıkça oynuyor gelişmesini, büyümesini istemedikleri ülkelerde, sömürü düzenini devam ettirmek için milyonlarca insanın ölümüne, yerlerinden yurtlarında edilmelerine seyirci kalıyorlar.Kısaca kendi çıkarları için Dünyayı ateşe atıyorlar.

İşte 15 Temmuz 2016’da Türkiye üzerinde oynanan oyun da bu senaryoların bir parçasıydı. Milletin seçtiği iktidarı, Milletvekillerini, Cumhurbaşkanını FETÖ Terör Örgütü’nü kullanarak kanlı bir şekilde darbe ile devirmek, Türkiye’de kardeş kavgası çıkarmak, sonrası da demokrasi getiriyoruz deyip aynı diğer islam ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’yi işgal etmek,Türk halkını katletmek ve bölmek ana hedefleri idi.

Türk halkı 15 Temmuz 2016 Darbesi’ne canı pahasına direndi ve tarih yazdı. Türk halkı Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile sokaklara döküldü ve tankların kurşunların, bombaların önüne demokrasi için kendini attı. Korkmadan, çekinmeden, şehadete yürüyen kahramanlar, gaziler ve seçilmişlere,demokrasiye sahip çıkan kahraman halkımız bu kalkışmaya “dur” dedi.251 kahramanımız şehit olurken 2.500’e yakın vatandaşımız gazi oldu.

Türkiye üzerinde oynanan oyunlar bitmez. Türkiye bağımsız dış politikalar uygulamaya millileşme hamlesine, büyüme hızını yükseltmeye devam ettikçe emperyalistler daha da azacak.Bugünlerde Türkiye Suriye,Irak,Libya ve yurt içinde teröre ve terörizme destek olanlara,sınırlarımız yanında oluşturulmak istenen terör devletlerine karşı büyük mücadele veriyor.Doğu Akdeniz’de,Ege’de Türkiye’nin onayı olmadan olup bittilere izin vermeyiz diyor.Türkiye ve onun lideri Recep Tayyip Erdoğan ile büyük güç,Lider ülke olma yolunda hızla ilerliyor.

Türk halkı ve onun lideri Recep Tayyip Erdoğan her şeyin farkında.Türkiye emperyalizmin planlı oyunlarına gereken dersi veriyor vermeye devam edecek. Tarih tekerrürden ibarettir. Biz Türkler kurduğumuz 16 imparatorlukla dünyada her zaman lider ülke olduk.Bugünde 17. Türk Devleti olan Türkiye Cumhuriyeti ile yine Dünya lideri ülke olacağız..

15 Temmuz 2016 gecesi çağrımız üzerine Belediyemiz önünde toplanarak darbeye direnen,Cumhurbaşkanımızın çağrısını beklemeden demokrasiye, seçilmişlere ,cumhurbaşkanımıza, birlik ve beraberliğimize sahip çıkan,demokrasi meydanında her gece nöbet tutan, 945 yıldır bu güzel ilçede,bu tarihi kentte ezan sesini,kuran sesini dindirmeyen, Osmaneli halkına teşekkür ediyorum.Allah hepinizden razı olsun.

15 temmuz şehitlerini ve tüm şehitlerimizi,Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kurtuluş savaşını birlikte verdiği kahramanlarımızı rahmetle, minnetle; dua ,saygıyla tekrar anıyoruz. Onları yetiştiren ailelerinden,annelerden Allah razı olsun. Birlik ve beraberlik içinde büyük güç Türkiye lider ülke Türkiye olma yolundan bizi kimse alamayacak ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye yükselişini,büyümesini sürdürecek.

Saygı ve sevgilerimle,
Ymm Münür Şahin
Osmaneli Belediye Başkanı

  

KAYNAK: HABER MERKEZİ
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments