Memleket Partisi Bilecik
Önce Oto Ardından Telefon Hırsızlığı Yapan Kişi Tutuklandı
Uğur Baklacı • 27 Ağustos 2021 12:26:19 
Önce Oto Ardından Telefon Hırsızlığı Yapan Kişi Tutuklandı

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde geçtiğiniz hafta ’otodan hırsızlık’ suçundan yakalandıktan sonra serbest bırakılan şüpheli, telefon hırsızlığından yakalandıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz hafta 6 farklı otomobilden çeşitli malzemeler çalan hırsızlık şüphelisi S.K. kısa sürede tespit edilerek yakalanmış, savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılmıştı. Aradan geçen bir haftanın sonunda bu defada otodan cep telefonu çalan şüpheli, İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin başarılı çalışmaları sonucunda kısa sürede yakalandı. Telefonu çaldıktan sonra sattığını itiraf eden şüpheli gözaltına alındı. İlçe Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sağlık kontrolünden geçirilen şüpheli adliyeye sevk edildi. Burada mahkemeye çıkarılan şüpheli tutuklanarak Bilecik M Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

 

Diğer taraftan mağdur vatandaşın telefonu da satıldığı yerden alınarak sahibine teslim edildi.

   

2 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Misafir
10 ay önce

Olsun serbest bıraksınlar olur o kadar

Deliormanli
10 ay önce

Hiç bir suç cezasız kalmamalı…ne demek salıverildi… caydırıcılğı nerede…adeta teşvik eder gibi… hakimlerden empati bekliyoruz … mağdurlarla dalga geçer gibi oluyor ..