DOLAR 7,4363
EURO 9,0412
ALTIN 443,51
BIST 1.568
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bilecik -2°C
Soğuk
Bilecik
-2°C
Soğuk
Per 4°C
Cum 6°C
Cts 10°C
Paz 11°C
COVİD-19 VERİLERİ 19.01.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 175.133
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 6.818
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 761
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 167
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.218

OKULLAR ARASI VOLEYBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ

OKULLAR ARASI VOLEYBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ
01.03.2016
YAZAR: Haber228
A+
A-

Okul Sporları 2015-2016 yılı faaliyet programında yer alan ve Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen Okullar arası Voleybol Gençler B Erkek-Kız Grup Yarışmaları sona erdi.

   26.02.2016 tarihinde başlayan Voleybol Gençler B Erkek-Kız Grup Yarışmalarında  14 ayrı İlden 240 sporcu, 20 Takım ve 21 Hakem görev aldı.

   Erkek maçlarının Atatürk Spor Salonunda Bayan maçlarının ise Bilecik Şeyh Edebalı Üniversitesi Spor Salonunda gerçekleştirildiği müsabakalarda takımların büyük çekişmeleri ve  birincilik mücadeleleri sporseverlerinde tezahüratlarıyla renkli görüntülere sahne oldu.

 Müsabakalar sonucu dereceye giren okullar şöyledir;

Genç Kızlar B Kategorisi A Grubu

1.Manisa Turgutlu Lisesi

Genç Kızlar B Kategorisi B Grubu

Tekirdağ Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi

Genç Kızlar B Kategorisi C Grubu

Konya Özel Profesyonel Eğitim Anadolu Lisesi

Genç Erkekler B Kategorisi A Grubu

1.Eskişehir Özel Final Temel Lisesi

Genç Erkekler B Kategorisi B Grubu

1.Sakarya Fatih Meslek Teknik Anadolu Lisesi

Genç Erkekler B Kategorisi C Grubu

1.Bursa Gazi Anadolu Lisesi v

  Çekişmeli müsabakaları sürekli takip ederek yerinde izleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Aslan Yıldız, müsabakalar sonunda dereceye giren okullara katılım belgelerini ve madalyalarını takdim etti.

bilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleri
bilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleri

KAYNAK: HABER MERKEZİ
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments