DOLAR 7,4166
EURO 9,0543
ALTIN 442,25
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bilecik 13°C
Yağışlı
Bilecik
13°C
Yağışlı
Sal 15°C
Çar 11°C
Per 2°C
Cum 8°C
COVİD-19 VERİLERİ 24.01.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 148.425
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 5.277
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 684
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 140
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.860

OKUL SPORLARI ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM MÜSABAKALARI SONA ERDİ

OKUL SPORLARI ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM MÜSABAKALARI SONA ERDİ
02.03.2017
YAZAR: Haber228
A+
A-

Okul Sporları 2016-2017 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular Atletizm Müsabakaları sona erdi.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Şeyh Edebali Stadyumunda Gençler Kız-Erkek ve Yıldızlar Kız-Erkek kategorisinde gerçekleşen yarışmalar çekişmeli ve renkli görüntülere sahne oldu.

 
Yarışmalar sonucunda Genç Erkek 1500m kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Turan Ferlikaş
2-Emre Şimşek

 

Genç Kız 100m kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Sevgi Yanlıç
2-Büşra Asena
3-Zehra Işık

 

Genç Erkek 100m kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Bünyamin Zencilli
2-Ümit Erat
3-Celal Manaz

 

Genç Erkek 400m kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Cem Zencilli
2-Ümit Erat
3-Veysel Timarçin

 

Genç Kız 400m kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Beyzanur Kömürcü
2-Melek Duman
3-Zehra Işık

 

Genç Kız Uzun Atlama kategorisinde dereceye giren sporcuları şöyledir;
1-Sevgi Yanlıç
2-Tuğba Güner

 

Genç Erkek Uzun Atlama kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Doğukan Şahin
2-Bünyamin Zencilli

 

Genç Kız Gülle Atma kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Büşra Asena
2-Tuğba Güner

 

Genç Erkek Gülle Atma kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Cem Zencirci
2-Osman Oğuz

 

Yarışmalar sonucunda Yıldız Erkek 1500m kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Harun Parmak
2-Barış Aladağ

 

Yıldız Kız Uzun Atlama kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Merve Arar

 

Yıldız Erkek Uzun Atlama kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Umut Albayrak
2-Doğukan Kurt

 

Yıldız Erkek 300m kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Barış Aladağ
2-Ali Metin

 

Yıldız kız 300m kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Ayça Çobanlar
2-Belgin Çobanoğlu
3-Derya Aladağ

 

Yıldız Erkek 100m kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Hasan Parmak
2-Alican Dingil
3-Ali Metin

 

Yıldız Kız 100m kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Ayça Çobanlar
2-Belgin Çobanoğlu

 

Yıldız Erkek Gülle Atma kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Umut Albayrak
2-Doğukan Kurt

 

Yıldız Kız Gülle Atma kategorisinde dereceye giren sporcular şöyledir;
1-Merve Arar

 

Yarışmalar sonucunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız takdim etmiştir.

KAYNAK: HABER MERKEZİ
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments