Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
MİNİKLER TİYATRO GÜNLERİ’NDE BALON ŞENLİĞİ YAŞADI

MİNİKLER TİYATRO GÜNLERİ’NDE BALON ŞENLİĞİ YAŞADI

ABONE OL
13.01.2016 18:24
MİNİKLER TİYATRO GÜNLERİ’NDE BALON ŞENLİĞİ YAŞADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uluslararası Bozüyük Metristepe Tiyatro Günleri kapsamında sahnelenen “Ali Baba’nın Balon Çiftliği” adlı oyunu izlemeye gelen minikler aynı zamanda balon şenliği yaşadı.

bilecik haberleri

Bozüyük Belediyesi tarafından bu yıl birincisi düzenlenen Uluslararası Bozüyük Metristepe Tiyatro Günleri’nde öğrenciler için tertip edilen “Ali Baba’nın Balon Çiftliği” adlı müzikli çocuk tiyatrosu saat 10:00 ve 13:30’da olmak üzere 2 seans halinde sahnelendi. Oyuna Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu 1. Sınıf öğrencileri, Saffet Şeker İlkokulu ana sınıfı, Atatürk İlkokulu ana sınıfı ve Öğretmen Bekir Aral İlkokulu Ana sınıfı öğrencileri katıldı. Kumbara Sanat Merkezi tarafından sunulan ve çocuklara hayvan sevgisini anlatan oyunda Ali Baba hayvanları ile birlikte çiftliğinde sürdürdüğü neşeli hayatına değişiklik yapmaya karar verip bir balon şenliği yapmaya karar veriyor. Balonlardan oluşan sahne dekorları ile de miniklerin gönlünü fetheden oyunun sonunda balon dağıtılması minikler tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan program çerçevesinde tiyatro oyunlarını izleyen minikler belediye otobüsleri ile okullarından alınarak Kültür Merkezi’ne getirildi. Burada gösteriyi neşe içerisinde izleyerek balonlarla oynayan minikler oyunun bitiminde kendilerine kek ikramı yapılarak tekrar belediye otobüsleri ile okullarına götürüldü.

bilecik haberleribilecik haberleri
bilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleri

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r