MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCIDAN BOZÜYÜK ÇIKARMASI | Bilecik HaberBilecik Haber

3 Ekim 2022 - 10:49

MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCIDAN BOZÜYÜK ÇIKARMASI 

MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCIDAN BOZÜYÜK ÇIKARMASI 
Son Güncelleme :

11 Ağustos 2022 - 0:40

13 okunma
Memleket Partisi Bilecik

 

Ak Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bozüyük ilçesinde bir dizi programlara katıldı ve ziyaretlerde bulundu.

İlçe başkanı Hüsnü Ersoy ve teşkilat üyeleri ile birlikte Beşir Derneğinin düzenlediği Aşure programına katılarak vatandaşlara aşure ikramında bulunan Yağcı, muhtarlar ile bir araya gelerek köylerde devam eden çalışmalar üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Çarşı esnafımızı ziyaret edip talep ve önerilerini dinleyen Yağcı, İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Karadayı, İl Genel Meclis Başkanı Osman Yılmaz ve teşkilat ile birlikte Kapalı Pazar esnafını ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

 Yapımı devam eden Eczacıbaşı İlkokulu ve Bölge Yatılı Kız Kur’an kursunu ziyaret ederek incelemelerde bulunan Yağcı, Milliyetçi Hareket Partisi Bozüyük ilçe teşkilatını da ziyaret etti.

Hac vazifesini yerine getiren önceki dönem Yediler Mahalle Muhtarı Naci İnci’yi de ziyaret eden Milletvekili Yağcı, gün sonunda yaptığı açıklamada, ”Cumhur İttifakı olarak birlik, beraberlik içinde Ülkemizi 2023,2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. 

                                       

   

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments