Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
MEMUR-SEN BİLECİK İL TEMSİLCİLİĞİ, DİYARBAKIR’IN SUR İLÇESİNDE YAPILAN TERÖR SALDIRISINI KINADI
  • Bilecik Haber
  • Bilecik
  • MEMUR-SEN BİLECİK İL TEMSİLCİLİĞİ, DİYARBAKIR’IN SUR İLÇESİNDE YAPILAN TERÖR SALDIRISINI KINADI

MEMUR-SEN BİLECİK İL TEMSİLCİLİĞİ, DİYARBAKIR’IN SUR İLÇESİNDE YAPILAN TERÖR SALDIRISINI KINADI

ABONE OL
29.11.2015 13:56
MEMUR-SEN BİLECİK İL TEMSİLCİLİĞİ, DİYARBAKIR’IN SUR İLÇESİNDE YAPILAN TERÖR SALDIRISINI KINADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur-Sen Bilecik İl Temsilciliği, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde yapılan terör saldırısını kınadı.

DSC_0214

Memur-sen Bilecik İl temsilciliğinden yapılan açıklama şöyle:

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde düzenlenen basın açıklamasının ardından yapılan saldırı sonucu hayatını kaybeden Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi ve güvenliği sağlarken hayatını kaybeden polisimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı, yaralı gazeteci ve güvenlik görevlilerine acil şifalar diliyoruz.

Memur-Sen ailesi olarak hain saldırıyı kınıyor, terörü, teröre suflörlük ve işverenlik yapanları, vahşet emrini verenleri her zaman olduğu gibi bu terör olayında da bir kez daha lanetliyoruz.

Bu hain senaryoyu sahneye koyma emrini verenler ile senaryoda tetikçilik görevini üstlenenlerin derhal yakalanması, iç huzuru bozmak için yapılmak istenen mühendisliğin ortaya çıkarılması ve milletle paylaşılması, hak ettikleri cezanın verilmesi son derece önemlidir.

Ülkemizin huzurunu, istikrarını ve kardeşliğimizi hedef alan bu tür tuzakların milletimiz farkındadır. Ortak akıl ve sağduyuyla bu çirkin saldırılara karşı kardeşlik hukuku içerisinde birlikte mücadele etmek, ülkemize karşı kurulan sinsi tezgahların boşa çıkarılması için  vazgeçilmezdir.

Terör hadiseleri bir anlamda toplum arasına nifak sokma amaçlı hadiselerdir. Bugün nifaklara ve tuzaklara yenik düşme günü değil, birlik beraberliği tahkim etme günüdür. Şimdiye kadar kurulan tuzaklara düşmeyen, badirelerin içerisinden birlik beraberlikle çıkan milletimizin ferasetinin; terörü bir kez daha yeneceğine olan inancımızı ifade ediyor,  Memur-Sen ailesi olarak yaşanan terör saldırısını kınıyoruz.

Ahmet Selöz
Memur-Sen
Bilecik İl Temsilcisi
memursenterorelanet

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r