Memleket Partisi Bilecik
Mehmet Nuri Efendi Anaokulu’nda karne heyecanı yaşandı
Ali Osman Çelikal • 17 Haziran 2022 17:42:54 
Mehmet Nuri Efendi Anaokulu’nda karne heyecanı yaşandı

Bilecik Mehmet Nuri Efendi Anaokulu öğrencileri, karnelerini alarak yaz tatiline başladı.

Okulda düzenlenen karne törenine katılan İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol, öğrencilere karneleri ile birlikte çeşitli hediyeler verdi. Akyol, Okul Müdürü Sevgi Uğurlu ve öğretmenlere de çiçek hediye etti.

Törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Akyol, öğrencilere ve ailelerine önemli mesajlar verdi.

Okulda eğitim öğretim gören 210 öğrenci karnelerini almanın mutluluğunu aileleriyle paylaştı.

Törene katılan velilerden Tuğba Sever, okulun 2021 yılında açılmasına rağmen bir yıl gibi kısa bir sürede başarılı bir eğitim öğretim yılını geride bıraktığını söyledi.

Çocuğunun eğitim öğretim hayatının ilk yılında Mehmet Nuri Efendi Anaokulu’nun fiziki imkanlarının üst seviyede olması ve eğitimci kadrosunun kalitelisiyle birlikte güzel bir yılı tamamladığını vurgulayan Sever, “Oğlumuzun kişisel gelişiminin sağlıklı olması için okul öncesi eğitimini en iyi şekilde almasını arzuluyorduk. Okul Müdürümüz Sevgi hanımın öncülüğünde kaliteli eğitimci kadrosunun emekleriyle çok güzel bir yılı sorunsuz bir şekilde tamamladık. Çocuğumuzda okula başladığı dönemle şu anki dönem arasında olumlu anlamda büyük bir mesafe kat etti. Bizlere bu aile ortamını ve güveni verdikleri için teşekkür ediyoruz. Bu okulun, okul öncesi eğitimde bir güvence olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.” dedi.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments