Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
LEZZET YOLCULUĞU BİLECİK’TE

LEZZET YOLCULUĞU BİLECİK’TE

ABONE OL
06.02.2016 13:55
LEZZET YOLCULUĞU BİLECİK’TE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik, Show Tv kanalının en çok izlenen programlarından biri olan  ”Lezzet Yolculuğu” programı ile ekranlara geliyor.

bilecik haberleri

Bilecik Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen televizyon programları ile ilimizin tarihi, kültürel, ekonomik ve sosyal yaşantısından görüntüler paylaşmaya devam ediyor

Usta Sunucu Turgay Başyayla ve ekibi tarafından ilimiz; ilçe, belde ve köylerinde gerçekleştirilen çekim çalışmaları ile şehrimizi tanıtmaya devam ediyor.bilecik haberleri

Bilecik’in bütün güzellikleriyle ekranlarda izleyici ile buluşacağı programda ilimiz ve yöresine ait yöresel yemekler, özgün gelenek ve görenekler ekranlara taşınırken, ilimizin tarihi, kültürü ve sosyal yaşamından güzel kareler de izleyici ile buluşacak.

Bilecik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından şehrimizde ağırlanan Turgay Başyayla ve Lezzet Yolculuğu ekibi, ilimiz merkezi ile birlikte Osmaneli ilçesi ile Bayırköy beldesi ve Sarmaşık Köyündeki güzellikler ekranlara taşındı.

İlimiz ve köylerindeki köy yaşamından enstantenelerin ve sosyal yaşamdan karelerin yansıtıldığı çekimler ile birçok renkli görüntü ekranlara gelecek.

Osmanlı Devleti’nin kurulduğu topraklar olan Bilecik’ten birçok renkli görüntünün ekrana geleceği programda ayrıca Bilecik Belediyesi Oturak Havası Meşk Ekibi, Pelitözü Gölpark’ta bulunan Kıl Çadır’da bir konser verilirken; gerçekleştirilen çekimler kapsamında ayrıca ilimizde faaliyet gösteren Cennet Vadisi’nde de ilimize ait lezzetler tanıtıldı.

Çekimler nedeniyle ilimizde bulunan Lezzet Yolculuğu Sunucusu Turgay Başyayla çalışmaları kapsamında Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı da ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette ilimiz ve belediye çalışmaları hakkında Başyayla’ya bilgi veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, Turgay Başyayla’ya, üzerinde Osmanlı Arması bulunan tabak hediye etti.

İlimizin tanıtılmasında büyük katkıları olacak olan ve Bilecik’e ait birçok güzelliği ekranlara taşıyacak olan Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu programı, önümüzdeki ay ekranlara gelecek.
bilecik haberleri

bilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleri

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r