Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,5610
EURO
10,1604
ALTIN
499,71
BIST
1.361

KULLANILMIŞ GİYSİ VE AYAKKABI KUMBARALARI

KULLANILMIŞ GİYSİ VE AYAKKABI KUMBARALARI

Bilecik Belediyesi tarafından şehrin birçok noktasında bulunan ve son dönemde bakımsız halde olan giysi ve ayakkabı kumbaraları boyanarak, tekrar yerlerine bırakıldı.

Sosyal belediyecilik anlamında faydalı çalışmaları gerçekleştiren Bilecik Belediyesi, vatandaşların evlerinde bulunan ihtiyaç fazlası ayakkabı ve giysileri toplayarak, ihtiyaç sahibi vatandaşların kullanımına sunuyor.

Güzel Market çalışanları tarafından gerekli temizlik, ütü ve bakım çalışmaları yapılan giysi ve ayakkabılar, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere Güzel Market raflarında yer alacak.

Vatandaşlarımız da şehrin belirli noktalarına yerleştirilen ‘’Kullanılmış Giysi ve Ayakkabı Kumbaralarımıza’’ bağış yaparak, ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yardımda bulunabilirler.

Yorumlar
 1. işte Chp belediyesi dedi ki:

  Ak parti döneminde yapılan uygulamayı bir yıldan fazla oldu kaldırıldı giysi kumbaralarını boyayıp tekrar koyular ve bunu da faaliyet olarak paylaşım yapılıyor.
  Gerçekten Belediye başkanımızın vizyonu çok büyük alkışlar

  1. gerçekçi dedi ki:

   biraz bu işi araştırıpta yazsaydın iyiydi Sor bakalım bundan önce toplanan giysiler nereye gidiyormuş şimdi ise nereye gidiyor

   1. Anonim dedi ki:

    GERÇEK çi olmak lazım eskiden yapılan uygulamayı millete boyayıp yutturmak değil belediyecilik
    yeni birşeyler yapı yeni birşeyler farkınız çıksın ortaya bizde alkış tutalım

   2. Anonim dedi ki:

    Geri dönüşüme verildiğini duyunca çok üzülmüştüm. Şimdi ihtiyaç sahiplerine ulaşacağını duyunca sevindim

  2. Anonim dedi ki:

   Laf olsun diye sığ sığ yazılar yazıyorsunuz. Sizin gibiler yüzünden Ak Partiden soğuduk. Mantıklı ve yapıcı eleştirilerle gelin. Biz parti yandaşı olmayan insanlarız. Bu saçma yazılarınızla Ak Partiye zarar veriyorsunuz.

   1. Veli dedi ki:

    Kıyafetler CHP yandaşları için kullanılır ne olacak…
    Belediye avukatisiniz herhalde.

 2. BİLECİK dedi ki:

  İşte millet ne hale geldi daha bunlar iyi gürlerimiz askıda ekmek askıda bayramlık yok elbise ayakkabı kumbaraları

 3. Anonim dedi ki:

  ya arkadaşlar o yapmış bu yapmış yapan yapsın biz kendi insanlığımıza bakalım ha ak parti yapmış veya chp yapmış önemli olan yapılan yardımlar gerçekten ihtiyaç sahiplerine gidiyor mu önemli olan bu o onu yapmış bu bunu yapmış bırakalım artık bu siyaseti ben derim ki yardımı Allah için yapalım onu engelleyen var ise onun hesabını Allah’a o versin