Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,5610
EURO
10,1604
ALTIN
499,71
BIST
1.361

Köylülerin içme suyu ve yol talepleri

Köylülerin içme suyu ve yol talepleri

Bilecik İl Özel İdare Genel Sekreteri Seda Bayrakçı, Gölpazarı’nın köylerinde yapımı devam eden çalışmaları inceleyerek köylülerin içme suyu ve yol talepleri dinledi.

Genel Sekreteri Seda Bayrakçı, Su ve Kanal Hizmetleri Müdürü Ozan Bakkal, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü teknik personelleri Samet Büyükkurt, İ. Talha Arıgül ve İl Genel Meclisi Üyeleri Mustafa Özkan Ve Erkan Erdem’in katılımlarıyla Bilecik’in Gölpazarı ilçesinin yapımı devam eden çalışmaları inceledi.

Ardından sırasıyla ilçeye bağlı Kuşçaören, Hamidiye, Söğütçük, Bolatlı, Aktaş Beşevler, Büyüksürmeli, Küçük Yenice, Demirhanlar, Gemici köylerine giden heyet, köylülerin içme suyu ve yol talepleri dinledi.

Son olarak merkeze bağlı Yeniköy ile Söğüt’e bağlı Küre köylülerini ziyaret eden Genel Sekreteri Seda Bayrakçı, burada muhtarlarla bir araya gelerek sorunları dinledi.

Yorumlar
  1. Sedat dedi ki:

    Gölpazarı Büyüksürmeli köyü yolunun neden hepsi yapılmıyor. Belli bir alanda calisma yapılıyor geri kalan kısim yine eskisi gibi. Bir tarafi yaparken 2 sene sonra kalan kısimıda bozulacak. Birde koy yolundaki taş ocagindan gecen kisimdaki kayalıkların geçmis yıllarda oldugu gibi yıkılmak uzere olduğunu neden kimse gormüyor. Illa birilerinin canının yanması mı gerek. Koydeki su sorunu deseniz sözde 10 yıldır çozulecek. Ama köyicinde bir tane bile çeşme yok. Sağolsun il özel idaremiz iyi calisiyor.

  2. İsmail Gürcan dedi ki:

    Kavak köyü yolları ne olacak… yıllardır söylüyoruz dinleyen yok…

  3. Emin Ünal dedi ki:

    söğütçük köyü yolları da çok kötü her yıl yama yapalıyor üstüne bozuk olan yerlere yıllardan beri aynı her sene yapılacak deniyor bir türlü yapılmıyor