Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
KAPALI HAVUZA FİTNESS SALONU

KAPALI HAVUZA FİTNESS SALONU

ABONE OL
12.01.2016 16:44
KAPALI HAVUZA FİTNESS SALONU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilecik Gençlik Spor Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Kapalı Yüzme havuzu fitness Salonu’nun açılışı ve Amatör Spor Kulüplerine de malzeme yardım töreni yapıldı.

bilecik haberleri

Özel idare tarafından imkanları sağlanan fitness salonunun açılışı ve amatör kulüplerine malzeme yardımı töreni kapalı yüzme havuzunda gerçekleştirildi. Törene Vali Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Vali Yardımcısı Mustafa Güney,İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım, İl Özel İdare Genel Sekreteri Halis Nalbant, ASKF Başkanı Nusret Tosun, il müdürleri ve ilgililer katıldı.
bilecik haberleri

Törende konuşan Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, “Spor 7’den 70‘e tüm insanlarımızın, vatandaşlarımızın yapması gereken bir dünya gerçeğidir, özellikle teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıktan dolayı spor bir zaruret haline gelmiştir. Amatör spor kulüplerimizde j gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan koruyarak onlara sağlıklı ortamlar sağlayan kuruluşlardır Bu anlamda gençlerimize vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı tüm kulüplerimizi tebrik ediyor ve hepsine başarılar diliyorum. Amatör spor kulüplerimize yapılan malzeme yardımlarını ve fitness salonu için gerekli imkanları sağlayan bu güzel ortamın hazırlanmasını ve bu güzel spor ortamını İlimize kazandıran başta Sayın Valimize, İl Özel İdaremize ve İl genel Meclisimize teşekkür ediyorum. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Amatör spor kulüplerine malzeme yardımı ve fitness salonu açılışına katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım” ifadelerinde bulundu.

bilecik haberleri

Malzeme dağıtım töreninin ardından  ise fitness salonunun açılışı gerçekleştirildi.. Kurdele kesimi sırasında konuşan Vali Nayir “Bu güzel binamıza yeni bir fonksiyon kazandırıp bu güzel spor merkezimizin açılışını yapıyoruz. Bir taraftan eski binalar onarılıp, daha işlevsel hale getirilirken diğer taraftan da yeni binalarımıza fonksiyon kazandırmak bizim hoşumuza gidiyor.” İfadelerinde bulundu.Başkan Yağcı’nın spor malzemelerini denemesi de renkli görüntülere sahne oldu.

bilecik haberleri

 

İstanbul Sultanahmet’te gerçekleşen terör olayını da hatırlatan Nayir “ Bu güzellikleri yaşarken İstanbul’da yaşadığımız terör olayının da acısını, hüznünü hep beraber hissediyoruz. Temennimiz, terörden uzak, bütün acılardan uzak spor güzellikleri yaşayacağımız bir ülkeye en kısa sürede kavuşmak. Katıldıkları için herkese teşekkür ediyoruz. “ dedi.
bilecik haberleri

bilecik haberleri

bilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleri
bilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleribilecik haberleri

 

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r