Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,8689
EURO
10,4740
ALTIN
499,21
BIST
1.385

Kadın Girişimcilerimiz Maske ve Bone İmalatı Yapıyor

Kadın Girişimcilerimiz Maske ve Bone İmalatı Yapıyor

Koronavirüse karşı mücadeleye büyük önem veren Osmaneli Belediyesi maske ve bone İmalatı yaparak Osmaneli Devlet Hastahanesi Başhekimi Güliz Yaşar’a teslim etti.

Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim merkezimizde bone üretimini gerçekleştiren kadın girişimciler, maske imalatında da Tufan giyimin desteği ile maske üretimini yapan kadın girişimciler üretime ara vermeden devam ediyor.

Osmaneli Devlet Hastahanesi Başhekimi Güliz Özyaşar ve Hastahane Müdürü Sinan Mut’u ziyaret eden Başkan Münür Şahin Sürekli Eğitim Merkezinde üretilen Boneleri teslim etti.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin; “Sağlık personeline teşekkür ederek her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Sağlık Bakan Yardımcımız Halil Eldemir’ede teşekkür eden başkan Devlet Hastahanemizin her türlü ihtiyacına destek olan bakanımızdan ve gecesini gündüzüne katarak Koronavirüs salgınına karşı mücadele eden Başhekimimiz ve tüm sağlık personelimizden Allah razı olsun. Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezinde kendini geliştiren Kübra Tufan ve Hatice Tufan kardeşlerimiz kurdukları küçük atölyede sipariş verdiğimiz boneleri diktiler. Sürekli Eğitim Merkezimiz de maske üretimini gerçekleştirdi.” dedi.

 

KAYNAK: HABER MERKEZİ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.