Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
Jonix Hava Temizleme Ürünleri ile Yaşam Alanlarına Sağlıklı Bir Dokunuş

Jonix Hava Temizleme Ürünleri ile Yaşam Alanlarına Sağlıklı Bir Dokunuş

ABONE OL
08.04.2022 11:52
Jonix Hava Temizleme Ürünleri ile Yaşam Alanlarına Sağlıklı Bir Dokunuş
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Jonix hava temizleme ürünleri, NTP teknolojisiyle üretilmiştir. Non Thermal Plazma olarak da adlandırılan ve etkili bir filtreleme sistemi olan NTP, kapalı alanlarda bulunan kötü kokuları ve partikülleri kısa sürede giderir. Teknolojik özellikleri, yenilikçi çözüm önerileri ile sizlerle buluşan hava temizleme cihazları, etkili temizliği mümkün kılıyor.

Son zamanlarda en etkili filtreleme sistemi olarak kabul edilen HEPA filtre bile 0.3 mikrondan daha düşük partiküller üzerinde herhangi bir etkide bulunmaz. NTP teknolojisi, 0.3 mikrondan küçük partiküllerin ortamdan uzaklaştırılmasını sağlar. Bunun yanı sıra bakteri, virüs, küf, uçucu organik bileşiklerin azalmasını sağlayan hava temizleme cihazları; koronavirüs üzerinde de etkilidir. Ortamda bulunan kötü kokuları ve partikülleri giderin, sağlıklı bir yaşamı seçin!

Toplu Taşıma Araçlarında İhtiyaç Duyulan Hijyen

Kapalı alanlarda etkili bir koruma sağlayan Jonix hava temizleme ürünleri, özellikle toplu taşıma araçlarında efektif bir kullanım sunar. Gün içerisinde sıklıkla ziyaret edilen bu alanlar, yüzeylerde bakterilerin oluşmasına sebebiyet verir. Bu nedenle toplu taşıma araçlarının sık sık temizlenmesi oldukça önemlidir.

Hava temizleme cihazları başta toplu taşıma araçları olmak üzere birçok kapalı alanda kullanılabilir. Hava temizleme cihazlarına ihtiyaç duyulan alanlar ise şu şekilde sıralanabilir:

 • İşyeri ve konutlar
 • Eğitim kurumları
 • Hastaneler
 • Alışveriş merkezleri
 • Üretim alanları
 • Konaklama alanları
 • Atık merkezleri
 • Güzellik salonları

Her bir alan, sirkülasyonun yoğun şekilde görüldüğü alanlar olarak bilinmektedir. Sizler de Jonix hava temizleme cihazlarından Jonix steel gibi farklı çeşitlerde kullanacağınız kapalı alanlarda etkili bir koruma elde edin, sevdiklerinizi kötü koku ve partiküllerden koruyun!

Yenilikçi Ürünler ile Kendinizi ve Sevdiklerinizi Kötü Kokudan Koruyun

Üniversite laboratuvarlarınca test edilen ve onaylanan Jonix hava temizleme cihazları, Mükemmellik Sertifikası, Çevre Sağlık Sertifikası gibi onaylı belge ve sertifikalara sahiptir. Sizlerle buluşan cihazların özellikleri ise şu şekildedir:

 • Çalışmaya başladıktan sonra 24 saat kesintisiz bir şekilde çalışması devam eder.
 • Kapalı alanlarda yüzey ve hava temizliğinin efektif şekilde yapılmasını sağlar.
 • NTF teknolojisi sayesinde 0.3 mikrondan küçük partiküller üzerinde bile etkilidir.
 • Havanın temizlenmesini sağlayarak pozitif bir ortam oluşmasına katkıda bulunur.

Sizler de bulunduğunuz ortamlarda Jonix hava temizleme cihazlarını kullanabilirsiniz. Yenilikçi cihazlar ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi korumanın keyfini yaşayın!

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r