Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,4783
EURO
10,0536
ALTIN
493,60
BIST
1.414

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yetkilileri Bilecik’te

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yetkilileri Bilecik’te

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yönetim Yenileme A.Ş (İSYÖN) Yönetim Kurulu Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Gökhan Günaydın ile İBB Başkan Danışmanı Yiğit Duman, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ve Bozüyük Belediye Başkanı Talat Bakkalcıoğlu ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu , İlçe Başkanı Berna Pamukcu ve Belediye Başkan Yardımcılarının da bulunduğu toplantıda, yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Başkan Şahin ve Başkan Bakkalcıoğlu yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, konuklarına Bilecik ve Bozüyük Belediyelerinin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ortak proje ve destekler hakkında yapılan toplantı Bilecik Belediyesinde gerçekleşti.

‘’ORTAK FİKİR İLE GÜZEL VE ÖNEMLİ PROJELER GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞICAĞIZ’’

Belediye Başkanı Semih Şahin, yapılan ziyaret hakkında yaptığı değerlendirmede, ‘’Bilecik Belediyesi ve Bozüyük Belediyesi olarak, bugün önemli ve değerli konuklarımızı ilimizde ağırlayarak, şehrimiz ve halkımız için yapabileceğimiz, ortak olarak gerçekleştireceğimiz güzel çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Başta fiziki olmak üzere kültürel ve sosyal alanda da yeni ve anlamlı çalışmalar ortaya koymak için başkanımız Talat Bakkalcıoğlu ile gayret içinde olacağız. Konuklarımıza ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ediyor, birlikte güzel çalışmalar gerçekleştirmeyi umuyorum’’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar
 1. Bilecikli dedi ki:

  Kaybolan atlarımı aramaya gelmişler.

 2. Misafir dedi ki:

  Hah tamam Istanbul’un içine ettiler sıra buraya geldi demek ki. Allah bu chp belasindan korusun bizi.

 3. Bilecik11. dedi ki:

  Belediyelerin ortak hareket etmesi güzel tabi , fakat şu tabloda özellikle bir yanda mega kent İstanbul, bir yanda tramvay projesiyle ilçeye modern bir görünüm kazandıracak Bozüyük var. Bilecik merkez ise en büyük proje olarak park ve kreşi sunuyo bizlere. İstanbul ve Bozüyükün bakışıyla bakmak gerekir belediyeciliğe. Yoksa diğer belediyeleri çoook gerilerden takip edicez.

 4. Ulkucu erdal dedi ki:

  Istanbulu anasini bellediler hicproce yatiri liyakat beceri yok karombole gidiyor pkk li itleri ise aldilar isi bilenleri cikardilar mevcut yatiri.lara bakamiyorlar bilecige yemeye icmeye gezmeye soymaya gelmisler

 5. Deliormanli dedi ki:

  Vizyon sınırlı bunlarda…tek vizyonları ak partiye sataşmak…çok bişey beklememek lazım