Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,8211
EURO
10,3373
ALTIN
497,43
BIST
1.392

İş İnsanı Şermin Kahraman’dan yangın bölgesine yardım kampanyası

İş İnsanı Şermin Kahraman’dan yangın bölgesine yardım kampanyası

Türkiye’de onlarca noktada çıkan orman yangınları ciğerlerimizi yakarken, ülke genelinde de büyük yardım kampanyaları yapılıyor.

Alevlerle boğuşan ve son derece son şartlarda yaşam  mücadelesi veren kişilere bir yardım eli de Bilecik’te faaliyet gösteren Doğuş Suni Deri Kösele Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şermin Kahraman’dan geldi.

İş dünyasından tanıdığı kişiler ve bir çok noktaya ulaşan Kahraman, yangında zarar görmüş insanların zaruri ihtiyaçları için seferberlik ilan etti.

Deri, elbise, iç çamaşırı, bakliyat, yanmayan eldiven, gıda, saman ve onlarca malzemeyi toplamak için kolları sıvayan İş İnsanı Şermin Kahraman,  malzemeleri toplamaya başladı.

Doğuş Suni Deri Kösele Sanayi ve Ticaret A.Ş fabrikasında toplanan malzemeler, bir kaç gün içinde kamyona konularak bölgeye gönderilecek.

Kahraman, yaptığı açıklamada, “Tüm Türkiye’nin ciğeri yanıyor. Hepimiz büyük üzüntü içindeyiz. Orada çok zor durumda olan insanlar var. Hepimiz bir şekilde elimizi taşın altına koyacağız. Türkiye’yi ve Bilecik’i el birliğiyle desteğe çağırıyorum.” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER MERKEZİ
Yorumlar
  1. Anonim dedi ki:

    Haber yapıyorsunuz ama iletişim numarası vermiyorsunuz. Haberi okuyan,yardım etmek isteyen insanların işini kolaylaştırın.