Memleket Partisi Bilecik
Memleket Partisi Bilecik
İLÇE BAŞKANINDAN KILIÇDAROĞLU’NA SUÇ DUYURUSU

İLÇE BAŞKANINDAN KILIÇDAROĞLU’NA SUÇ DUYURUSU

ABONE OL
27.01.2016 17:17
İLÇE BAŞKANINDAN KILIÇDAROĞLU’NA SUÇ DUYURUSU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bozüyük AK Parti ilçe başkanı Mesut Çetin, CHP’nin 35. Olağan Kurultayı’ndaki ifadeleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Bozüyük savcılığına “Cumhurbaşkanına hakaret”ten suç duyurusunda bulundu.

bilecik haberleri

AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, parti ilçe teşkilatı ve avukatları ile birlikte Kılıçdaroğlu hakkındaki suç duyurusu dilekçesini vermek üzere Bozüyük Adliyesi’ne geldi.

“Cumhurbaşkanına yapmış olduğu hakaretler nedeni ile…”

AK Parti ilçe başkanı Mesut Çetin adliye önünde yaptığı konuşmada “16.01.2016 günü Chp kongresinde , Chp genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapmış olduğu siyasi ahlaktan yoksun , siyaset yaşamı boyunca kendisinde alışkanlık haline gelmiş başarısızlıklarını örtbas etmek amacı ile ülkenin halk tarafından seçilmiş ilk Cumhurbaşkanına yapmış olduğu hakaretler nedeni ile suç duyurusunda bulunduk.

“Kendisi bizzat +18 kasetlerle işbaşına getirilmiş bir kişidir”

Cumhurbaşkanımıza hakaret edip , namus ve şereften bahseden kişi , kendisi bizzat +18 kasetlerle işbaşına getirilmiş bir kişidir.

Kendisi; başkanı bulunduğu partiyi rezidans kraliçelerini barındıran , İranla Türkiye Cumhuriyeti arasında savaş çıksa İran tarafını tutacağını belirtenleri koruyan, ülkenin bir kesiminde yaşayan halkın hayatını zindan eden hendeklerde devleti boğacağını iddia edenleri kollayan , hendek kazan teröristlere arkadaş olarak hitap eden bir parti haline getirmiştir. Yaptığı hakaretler sadece Cumhurbaşkanımız yapılmamış ona oy veren bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına yapılmış bir hakarettir.

“Ak Parti teşkilatları olarak şikayet dilekçemizi vermiş bulunuyoruz”

Ağzına şeref ve haysiyet kelimelerini alacak ve hakaret ederek ahlak dersi verecek en son kişi kendisidir.Ak Parti teşkilatları olarak ahlak ,şeref ve haysiyet kavramlarını kendisine öğretmeyi bir düstur bilerek şikayet dilekçemizi vermiş bulunuyoruz.”   dedi.
bilecik haberleri

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (1)


HIZLI YORUM YAP

300x250r