Vefat BilgileriSemih ŞahinPelitözü GölparkAtatürk ParkıCuma HutbeleriSerkan Yıldırım
DOLAR
8,4783
EURO
10,0536
ALTIN
493,60
BIST
1.414

Haber228’den Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşunun 182. yıl dönümü Ziyareti

Haber228’den Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşunun 182. yıl dönümü Ziyareti

Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşunun 182. yıl dönümü dolayısıyla Haber228 sahipleri Ali Osman Çelikal ve Uğur Baklacı, Bilecik Merkez İlçe Jandarma Komutanı ziyaret ettiler.

Jandarma Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümünü kutlayan Ali Osman Çelikal ve Uğur Baklacı, görevleri başında şehit olanları rahmetle, gazi ve emeklileri minnetle andığını ifade ederek, halen görevlerinde bulunan teşkilat mensuplarına da, sağlık, mutluluk ve başarılar diledi.

Bilecik’te görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Bilecik Merkez İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Canip Akyüz, “1839 yılında kurulan, gelişen güçlü yapısı, eğitim düzeyi ve teknolojik donanımıyla kıvanç duyduğumuz Jandarma Teşkilatımızın görev ve sorumluluklarını, bugün olduğu gibi gelecekte de aynı bilinçle ve kararlılıkla sürdüreceğine ve başarılarının artarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Bilecik’in tarihi ve coğrafyasıyla güzel şehirlerden biri olduğuna vurgu yapan Teğmen Canip Akyüz, basının vatandaşların haber alma noktasında sesi olduğunu belirtti.

Karşılıklı fikir alışverişinin ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son bulan ziyaretin ardından Çelikal ve Baklacı’da, Akyüz’e misafirperverliklerinden dolayı memnuniyetlerini ifade ettikleri kaydedildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.