GÜZELİM HATIRA ORMANI HAFRİYAT SAHASI MI OLDU? | Bilecik HaberBilecik Haber

3 Ekim 2022 - 15:38

GÜZELİM HATIRA ORMANI HAFRİYAT SAHASI MI OLDU?

GÜZELİM HATIRA ORMANI HAFRİYAT SAHASI MI OLDU?
Son Güncelleme :

21 Haziran 2022 - 11:45

11 okunma
Memleket Partisi Bilecik

Bilecik’te Polis Hatıra Ormanı’na dökülen hafriyat atıkları ile atıl durumdaki trafik eğitim pisti vatandaşların tepkilerine neden oluyor.

İstasyon – şehir merkezi istikametindeki güzergâh üzerinde bulunan, yıllar önce Polis Bayramı etkinlikleri kapsamında “Polis Hatıra Ormanı” adı verilip çam ağaçları dikilerek yeşil bir çevre oluşturulan alanın hafriyat atıklarıyla doldurulmasına vatandaşlar tepki gösterdi.

Polis Hatıra Ormanı’na atıkların kim tarafından ne zaman döküldüğü bilinmezken, ilimize giriş güzergahında olması ve Bilecik’e gelen misafirlerin bu kötü görüntü ile karşılanması da şehrimiz için olumsuz bir imaj yaratıyor.

2018 YILINDA YAPIMINA BAŞLANMIŞTI..

Yine Polis Hatıra Ormanı yanında bulunan alanda 2018 yılında 628 bin lira muhammen bedelle ihale edilen ve yapımına başlanan “Trafik Eğitim Pisti”nin inşaatının da halen bitmemiş ve atıl durumda olması da dikkat çekiyor.

“HİÇ HOŞ BİR GÖRÜNTÜ DEĞİL”

Diğer yandan, Whatsapp ihbar hattımız aracılığı ile söz konusu alanlarla ilgili talep ve tepkisini dile getiren duyarlı bir vatandaşımız, “4 yıl evvel yapımına başlanan Trafik eğitim pisti amaçlı yapılan bina öylece atıl vaziyette duruyor. Üstüne üstelik yetmezmiş gibi tam da Bilecik’in girişine yol kenarına, Polis Hatıra Ormanı yanına atılan hafriyatlar hiç de hoş bir görüntü değil. Yetkililerin bu konuya derhal el atmalarını istiyoruz ” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP

5 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Bilecikli
3 ay önce

228 bu çirkinliği umarım görürler artık.

ŞEHİR DEĞİL KÖY SANKİ
3 ay önce

Şehir, şehir değil köy gibi sanki.Hiç bir yetkili görmüyor mu bu çirkinliği acaba?

Âdil olan
3 ay önce

Bu ucube yeri kim bıraktı bu chp yönetimi ne bide onu sorun yarim bırakıldı paralar alındı kimin cebine girdi bunlarida araştırın 228 haber

Bilecikli
3 ay önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  Âdil olan

İşin başlama tarihine bi bakın derim. Chp belediyesi mi varmış o dönemde?

Kr bnk
3 ay önce

Altyapı çalışmalarından çıkan malzemeye yazık olmasın diye geçici depolanmış. Çöpe gitmesinde iyidir.